Київська виставка риб у Івано-Франківську 4


Нещодавно побачив десь у місті рекламу київської виставки риб, яка від сьогодні деякий час перебуватиме у Івано-Франківську в приміщенні ТЦ “555” на Вовчинецькій (третій поверх). Я не якийсь фанат-акваріуміст, але подивитися на рибок – це непогане задоволення:і цікаво, і заспокоює, і просто непоганий спосіб провести час. Тому вирішив іти прямо сьогодні, не гаючи часу.

Всіх зацікавлених одразу інформую про вартість квитка на київську виставку риб: дорослий – 20 гривень, дитячий – 15 гривень. Ще за 15 гривень можна сфотографуватися із екзотичними тваринами (вочевидь, це пітон, папуга та макак). Самому фотографувати та вести відеозйомку теж не заборонено, не можна тільки користуватися спалахом – тварини лякаються, та й від нього більше шкоди, ніж користі – акваріуми та рераріуми дзеркалять.

вартість квитка на київську виставку риб

Вартість квитка на київську виставку риб

Стосовно ж “асортименту”, то тут виставка трохи розчарувала. Особисто я очікував значно більшого, а тут підбірку із десятка риб доповнили ще десятком рептилій – для масовки.

Піранії інформація

Піранії інформація

Піранії фото

Піранії фото

Взагалі таке  враження, що підбирали тварин за принципом “беремо найвитриваліших та найневибагливіших” – риби переважно хижі і великих розмірів. Черепахи теж практично не потребують догляду. До слова, тих таки червоновухих черепах і астронотусів було просто багатезно – по десятку особин це точно (знову ж таки, “масовка”).

Африканський змієголов інформація

Африканський змієголов інформація

Африканський змієголов фото

Африканський змієголов фото

Даремно, мабуть, я віддав у добрі руки свого тріонікса – міг би і сам сходу виставку організувати і, завжаючи на вартість квитків, не пропав би.Та то таке. Переходимо до фото звіту. Відверто кажучи, умови зйомки були екстремальними, тому багато фотографій просто зіпсуто. Виставка тільки-но відкрилася, риби налякані і метушаться, окремі рептилії навпаки забилися у куток. Освітленя теж нікуди не годиться, та й фотограф із мене нікудишній.

Еублефар інформація

Еублефар інформація

Еублефар фото

Еублефар фото

Переважно більш-менш незле вийшли тільки таблички із короткою інформацією про тварин, а також мавпочка і папуга – як істоти більш високоорганізовані, вони у якості об’єкту зйомок мають перевагу (теж саме можна сказати про астронотусів – дуже розумні риби). Дивіться самі, одним словом.

Ігуана фото

Ігуана фото

Варан фото

Варан фото

Нільський крокодил фото

Нільський крокодил фото

Червонохвостий сом фото

Червонохвостий сом фото

Папуга ара фото

Папуга ара у патріотичних барвах

Біловуха ігрунка фото

Біловуха ігрунка фото

Більше фото із виставки: http://vk.com/album8641345_162048981


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 thoughts on “Київська виставка риб у Івано-Франківську

  • Akceptor Від автора

   Тріонікс це черепаха. Конкретно у мене був китайський тріонікс (на виставці такий самий, просто трохи більший за розміром, хоча і мій зараз десь якраз такий і виріс, певно). Вони примітні тим, що мають шкірястий панцир (тобто відносно м’який) і довгу шию (майже у довжину як решта тіла). А ще у них прикольний хоботок на морді 🙂
   Тріонікси взагалі досить агресивні (хижаки, кусаються і дряпаються довгими кігтями, гострими, як бритва). А ще ізних можна зварити черепаховий суп 🙂

 • Ірина

  Cуп- це жах. Непотрібно нічого з черепах робити, хай живуть!
  Цікаво, а черепаха звикає до власника та якось відрізняє його від інших?
  Я черепах живих не бачила, тільки на малюнках- фото- інтернеті. Найбільш усього з тварин мені подобаються собаки…

  • Akceptor Від автора

   Я не думаю, що черепаха може впізнавати людину. Мої, принаймні, намагаються і мене вкусити у разі чого 🙂 Але до людей звикають точно і не бояться вже. Особливого розуму від них, в принципі, не сподівається ніхто – холоднокровні істоти не дуже розумні у принципі.