Купив Asphalt 8: Airborne 1


Не можу повірити власним очам: заходжу сьогодні у маркет Амазону і що я бачу: Asphalt 8 Kindle Fire Edition всього за 99 центів! Іграшка нова, тільки вийшла і вже є версія для кіндла. Оперативно, нічого не скажеш. Я ще не пройшов Asphalt 7 до кінця, але цю відразу ж купив. На щастя, були ще бонусні бали халявні, тобто фактично гру отримав безкоштовно.

Про саму гру сказати нічого особливого не можу. Це не революція, але графіка виглядає краще. Якщо вірити відгукам – менше лагів. Ну і нові режими мультиплеєра, наприклад можна додати в гонку “привид” – це дасть можливість порівняти свої успіхи на трасі з іншими гравцями. Також можна завантажити власний “привид” на сайт гри.

Asphalt 8 Kindle Tablet Edition

Asphalt 8 Kindle Tablet Edition

Із реально нового, що кинулося в очі – можливість вибирати собі дорогу до фінішу. Не просто кілька шорткатів на трасу, а реально просто велетенський вибір варіантів : десь можна сутєво скоротити шлях, а десь варто вибрати довшу але менш небезпечну дорогу. На перших порах реально губишся і їдеш наосліп.

Asphalt 8: Airborne (Kindle Tablet Edition)

Asphalt 8: Airborne (Kindle Tablet Edition)

А ще крім звичайних трамплінів з’явилися і такі, з яких можна зробити “бочку”. Та й взагалі машина тепер може виконувати різноманітні трюки у повітрі – виглядає ну дуже видовищно!

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Купив Asphalt 8: Airborne