Купив Asphalt 7: Heat 1


Гоночки для айфонів та айпедів Asphalt 6: Adrenaline мені дісталися на халяву по якійсь акції, хоча коштували в AppStore пристойно. Гра була класна, тому коли у продажі з’явилася нова версія ганялки, Asphalt 7: Heat, та ще й за ціною всього 99 центів, я вирішив – це буде моя перша покупка в AppStore за гроші 🙂

Не знаю, як було раніше, але зараз питань на рахунок того, як оплатити покупку в AppStore не виникає: я просто натиснув “купити”, вибрав варіант оплати картою VISA і ввів дані карти: номер, CVV2, дату завершення терміну дії. Ну і прізвище та ім’я власника карти, себто своє. Картка у мене віртуальна (віза інтернет чи якось так) від Приватбанку, для оплати у мережі активована, бо саме з неї я сплачую за всі покупки за кордоном, тому проблем не виникло і іграшка почала скачуватися одразу. “Важить” вона більше гігабайта, так що треба заздалегідь звільнити трохи місця на айфоні (чи, у моєму випадку, на плеєрі).

Тепер про саму гру трохи. Загалом вона явно поступається попередниці. Це сумно, але це факт.

Купив Asphalt 7: Heat

Купив Asphalt 7: Heat

Графіка наче стала навіть кращою, зате з’явилися відчутні “гальма” – частенько гра видає від сили 15 FPS, особливо у гострих моментах, коли треба маневрувати і активно боротися з суперниками. Можливо, це просто наслідок застарілості мого iPod Touch 4G і на всіляких iPhone 5 гра просто літатиме. Але факт залишається фактом – зараз задоволенні від неї отримати важко, а купувати телефон за ціною ігрового ноутбука – нонсенс.

Гоночні траси і набір автомобілів оновлено (хоча деякі траси Asphalt 7 нагадують за конфігурацією своїх попередниць із Adrenaline, та, може, вони мають справді реальні прототипи, хз). Машинки здаються якимись менш деталізованими, особливо у меню вибору авто, та й взагалі оформлення якесь недолуге (думаю, на великому екрані виглядатиме краще).

Asphalt 7: HEAT

Asphalt 7: HEAT

Кращими стали slow-mo ефекти у моменти крашів: машини перекидаються, крутять нечувані сальто – це видовищно, хоча й швидко набридає. Ще з’явилася система досягнень, які десь, можливо, враховуються у онлайнових рейтингах (люблять зараз геймери мірятися ачівками). Є і можливість проїхати певні траси на автомобілях, яких у гаражі немає – машину видають у користування на час однієї місії. Та ситуацію загалом це теж не рятує.

Фактично, 99 центів – не така вже й велика сума (крім того, гра ж зберігається у аккаунті і згодом її можна буде встановити на другий пристрій, якщо колись такий собі придбаю). Але у порівнянні із Asphalt 6: Adrenaline, Heat не те що на спеку не тягне, але й на бабине літо.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Купив Asphalt 7: Heat