Куди зникають посилки? 20


 

Куди зникають посилки?

Куди зникають посилки?

Я частенько роблю покупки в закордонних інтернет магазинах і на аукціоні eBay – там хороші ціни, пристойна якість продукції (навіть китайські товари у китайських магазинах набагато якісніші за те сміття, що продають у нас) і трапляються рідкісні речі, які у нашій країні купити практично нереально (або нереально за адекватну ціну).
Тим не менш, останнім часом декілька із посилок, надісланих мені, до адресата не дісталися. Жодних фінансових проблем з мого боку: продавці радо компенсують втрати і повертають гроші повністю (порівняйте, до речі, із вітчизняними магазинами), проте іноді важливі не гроші, а вчасне отримання покупки (я вже мовчу про факт отримання взагалі). Ситуація ускладнюється і тим, що недорогі товари зазвичай надсилаються без трек-номера і тому відстежити стан їх доставки практично неможливо. Тим не менш, цього разу я не отримав дві бандеролі поспіль, причому надіслані різними людьми і навіть із різних країн, тож я вирішив поцікавитися тим, де можна дізнатися про долю куплених речей.У першу чергу я звернувся до місцевого поштового відділення, де мені повідомили, що жодних міжнародних посилок до них не надходило. Наступними по ієрархії є  районний та обласний філіали “Укрпошти”, розташовані у Тисмениці та Івано-Франківську відповідно. Адреси та контакти до обласних філіалів можна дізнатися на сайті ukrposhta.com, про районні я довідатися нічого не зміг, тож вирішив писати листа до області та продублювати його через форму зворотнього зв’язку на сайті “Укрпошти”. Зміст листа наступний:

 

Доброго дня.
1 травня 2011 року відправник із Південної Кореї (South Korea) надіслав на мою адресу (тут моя адреса) бандероль, яку я досі не отримав.
На жаль, коду для відстежування посилки відправник не надав, тому самостійно з’ясувати обставини пропажі я не можу.
Яким чином я можу поцікавитися де саме зникла бандероль? (Аналогічний запит надсилаю у поштову службу Південної Кореї).
Також доводжу до Вашого відома, що попередня бандероль на мою адресу, відправлена у лютому цього року із Гонконгу (Hong Kong) також не була доставлена за призначенням, у той час, як раніше жодних проблем такого роду не виникало. Прошу перевірити наведені факти.
Буду вдячний за відповідь.

Тепер чекатиму на реакцію представників нашої поштової служби.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 thoughts on “Куди зникають посилки?

 • Андрій

  Буває…. Я теж замовляю уже досить часто на ебей. Проблем на початку небуло. А ось тепер пішли… Прийшли часи і нетворк кабель, оба неробочі, Хоча кабель ще протестую. А от на рахунокчасів написав, мені одразу, без лишніх питань запропонували вислати нові, без повернення мого товару. Різниця очивидна між нишаими продавцями, і продавцями на е-бей… Доречі, а у яких ще магазинах ти купуєш? Можна на пошту)

  • Akceptor Від автора

   Тут прикол не у поганому неякісному товарі, а в тому, що наша пошта губить посилки. Ясне діло: за посилку вже заплачено наперед, її можна промахати, або й прихватизувати. І добре як продавець має запасний товар, але ж іноді купуєш річ у одному екземплярі (наприклад б.в. щось) і вдруге надіслати її вже фізично не можливо.
   Крім того чому ми маємо просити продавця про повернення грошей або надсилання заміни, а не вимагати від поштової служби знайти загублене? От я вирішив довести до відома чиновників від “Укрпошти” стан справ у їх конторці. Якщо проігнорують листи – буде інформація до роздумів, якщо напишуть відчіпного – аналогічно. У будь-якому випадку результати матиму хоч якісь.
   PS
   Не секрет. Купую ще на ділекстрімі (dealextreme) і у специфічному для мого хобі магазині hobyking – там всілякі приблуди до літачків, планерів і т.д.

  • Akceptor Від автора

   А з того магазину доставка яким макаром? Я помітив що по Україні дуже актуальна “Нова Пошта” – у них все гаразд із доставкою (періодично купую речі і в Україні), але лише тому, що вони беруть оплату після доставки.
   А от якщо заплатиш всі гроші наперед, то спокуса “загубити” посилку стає дуже явною

 • Андрій

  Мене дійсно бісить наша пошта…. Такого дибілного сервісу напевне немає ні в одній країні світу. ДО посилок, листвів відносяться як до якогось мусору…

  • Akceptor Від автора

   Вони і до людей часто так само відносяться. Але і поштарів можна зрозуміти: у них зарплата не фонтан.
   Втім, хамство у всіх сферах для нашої країни, схоже, норма.

  • SAS

   помиляєтесь, є. Почта России. Наша пошта від неї не так вже і далеко.

   Сам купую за кордоном, без проблем прийшло кілька посилок з Китаю. Затримки можуть бути до півтора місяця. Може варто почекати?

   • Akceptor Від автора

    Я чекаю вже більше місяця. Але через 2 місяці вже не можна повернути свої гроші фізично, а ще раніше (45 днів, здається) не вийде написати відгук 🙁

 • mr.psiho

  До пошти в мене теж багато нарікань. Наприклад, люблять не повідомити вчасно про доставку бандерольки, а протягнути тиждень-другий, щоб потім казати “платіть за зберігання”..
  З іншого боку, якщо хочеш оплати при отриманні, то пошта це зручно.

 • Андрій

  Неможу не погодитися, що хамство у нас – це норма.
  Блін, коли країна зміниться нарешті? Це вже реально починає доставати……

  • Akceptor Від автора

   Трек дають не завжди. Я от просив трек, навіть доплатити готовий був, але продавець відмовився.
   Більше ні в кого такого лота не було, тому купив. А посилка пропала 🙁

 • Antony75057

  Давно користуюсь Ебей.
  Відсотків 10 товару – зникає. Впевнено можу сказати – нечесних продавців теж не бракує відсотків 2 (з цих 10) просто не надсилають товар. Чому так вважаю? Нормальний продавець першим ділом пропонує повернути гроші, причому без всіляких умов (напр. якщо прийде попередня посилка – повернути гроші, залишити позитивний відзив, повернути другий надісланий товар, якщо перший прийшов, по кілька днів не виходять на зв”язок і т.п.). Повертають гроші лише після того, як відкриваєш справу на сайті.
  А от де решта посилок зникають? Частково, мабуть, із-за перевізників, але, наскільки знаю, товар повертається продавцеві.
  Решта посило: думаю, їх просто тупо “тиряють” митники, в меншій мірі можливо поштарі. А особливо це помітно у переддень (місяць) якихось свят, Напр. у листопаді я не отримав більше посилок, ніж за попередні пів-року. Чому? А Миколая, а Новий рік? “Бідні” митники хіба відмовляться від “халявних” подарунків для своїх “обділених та голодних” нащадків?
  Друга справа – трек-номери. Тут уже не відіпрешся. Хоча… На китайських сайтах простежити момент відправлення неможливо (переважно) – номери там просто не фіксуються. Лиш коли перетинають кордон України – відразу “світяться”.

  • Akceptor Від автора

   Ну, не знаю. Мої покупки на китайських сайтах (чайнамейл і гонконгмейл) якраз фіксуються. Рівно до моменту перетину кордону.
   Але перед святами не ризикую нічого купувати – є шанс, що пропаде посилка просто через метушню і недбалість