Куди дівати гроші 20


 

Куди дівати гроші?

Куди дівати гроші?

Дурне питання… Тут люди переважно шукають як заробити гроші, в тому числі і як заробити в інтернеті. А я от кілька джерел прибутку маю, та ще маю невиліковну лінь, яка все підштовхує мене до того, що називають “пасивним доходом” – тобто нічого не робити, а грошики аби капали собі. Та мова зараз не про те.

От уявимо собі якогось сферичного манімейкера у вакуумі, котрий заробляє енну суму електронних грошенят і вони капають йому на електронного ж гаманця, скажімо WebMoney. І сума ця не якась космічна, але й не копійки з почтовиків, нехай у місяць, дві сотні “зелених”, або й всі чотири. Питання в тому, куди подіти оці гроші. Вивести в оффлайн і потратити на машину, квартиру, моднячі шмотки, новий айФон, або просто пробухати?

Спробувати вкласти їх у високодохідний (такий заманливий і такий ризикований) HYIP, довірити великим вітчизняним банкам, чи відкрити власний магазинчик якогось китайського ширпотребу? Може, давати у борг під відсотки? Купувати перспективні ресурси, розкручувати і продавати? Але ж це – до дідька багато роботи!У мене, наразі, багато грошей іде на хоббі, та на ремонт у квартирі. Але, будьмо реалістами, ці гроші – не інвестиція, вони не приноситимуть прибутку, а лише забезпечать більш-менш комфортне існування у фізичному і психологічному плані. Та у випадку серйозної біди такі статки – крапля в морі, а хочеться ж бути незалежним ні від кого…

Отож, куди вкласти зароблені нелегкою працею статки так, аби вони потім приносили максимальний зиск із мінімальними затратами сил та часу? Куди інвестуєте свої гроші ви і наскільки задоволені наразі дивідендами? Що вигідніше зараз: заробити капітал оффлайн і потім за його допомогою відкрити справу у мережі, чи навпаки, почати працювати в інтернеті аби підзбирати грошей на власний бізнес у реалі?


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 thoughts on “Куди дівати гроші

 • Юрко Блогер

  Це мова іде про сім з половиною кілограмів??? Жартую! Якщо є лишок коштів то моя проста порада їх вкласти в дорогоцінні метали (золото) зокрема. Його ціна збільшується майже щоденно. А заробивши капітал оффлайн, можна вже як хобі намагатися частину його примножити он-лайн. Це дозволить розподілити ризики.

  • Akceptor

   Йде мова про суму трохи більшу, але значно легшу 🙂
   Вкладання у золото – вигідна штука, але зростають ціни не лише на золото, а й на все інше. Тобто, купивши кілограм золота сьогодні, ти отримаєш за нього більшу суму завтра, але й ціни на все будуть завтра вищі. Таким чином дорогоцінні метали – не засіб збільшення капіталу, а просто надійна валюта.
   А я кажу власне про те, аби отримати доходи.

   • Юрко Блогер

    А я тобі пропоную купити найкращу валюту і інвестувати в ній в бізнес, наприклад (ювелірні вироби, стоматологія і т.д.) на що є попит повсякчасно.

    • Akceptor

     Ювелірні вироби я не сказав би що вигідна штука – там значна доля ціни – вартість виготовлення, тобто ціна брухту значно менша. Хіба що свій ювелірний магазинчик організувати, але у мене на це фінансів не вистачить. І ще, не знаю як там у Львові, а у Франику ювелірні магазини на кожному кроці. Криза 🙁
     Стоматологія це вже реальніше, але і стоматологів у нас вистачає.
     Давай краще скажи чи ти кудись гроші вкладаєш 😉

     • Юрко Блогер

      На сьогодні усі вільні кошти інвестуються в донечку так як не маю на мою думку такої суми щоб інвестувати у власний бізнес чи щось інше. А взагалі намагаюся тримати гроші в різноманітних валютах, а це (долар, евро, гривня, золото, частково депозити) щоб не багато втратити під час фінансових змін в країні. Та і кредит дається в знаки, тож я ще не інвестор, скажімо так що я не рахую себе таким.

 • mr.psiho

  Звісно, кожен для себе вирішує і дивиться як йому краще. Я от намагаюсь заробити у онлайні (або проектами зв’язаними з інтернетом), щоб відкрити оффлайновий бізнес. Хоча б тому, що це мені зараз доступно по фінансам і можливостям. Та навіть як здійсню задумане, то навряд покину онлайновий бізнес, що дав змогу стільки заробити)) Просто диверсифікую свою діяльність.

  • Юрко Блогер

   Ділися досвідом, на чому та як вдало вдається заробити в онлайні. Мало просто знаю дійсно прибуткових проектів серед україномовних ресурсів.

 • mr.psiho

  Точно не на постових))
  Пробую різні варіанти – рекламні послуги, послуги з веб розробки, продажі товарів з партнерських магазинів або своїх. Типу стандартний набір. Тут пахати треба як папа карло.. але якщо у інших виходить, значить перспектива є, вірно? 🙂

 • Олександр

  Якшо грошей небагато або ныяк не можеш вигадати -куди вкласти
  1. депозит
  2. вкласти в золото – правильно пишуть

  Якшо грошей вистачить на нерухомість – купуй нерухомість.

  • Akceptor Від автора

   Наскільки я знаю, депозит не можна вважати інвестицією, бо ще ніхто на ньому не заробив (особливо як депозит у гривнях); максимум це свої гроші збережеш від інфляції.

 • andrew

  ІМХО заробляти в оффлайн щоб вкласти в онлайн нерозумно. Онлайновий бізнес нестабільний. Сьогодні ти можеш вкласти пару тисяч у якийсь блог, наростити ТИЦьку та відвідуваність, а завтра тебе забанить пошуковик… Краще якщо є можливість вкладати у нерухомість,землю. Якщо є вдача і розуміння – можна спробувати побути інвестором. Але це лише думка 17-ти річного юнака) Поправте якщо невірно сказав)

  • Akceptor Від автора

   В оффлайні все так само не дуже гладко, особливо у нашій країні. В мене знайомі торгують трохи, то увесь час бояться якогось чергового ідіотського податку – чим не бан пошуковика?
   І, до речі, кажучи про онлайн, я не мав на увазі торгівлю посиланнями. Ну забанять пошуковики ebay, так невже люди туди заходити перестануть?

 • NeoLanser

  Інвестиція в нерухомість вигідна бо таки дозволяє заробити на оренді, наприклад. Якщо сума не достатня для придбання нерухомості, то можна придбати авто та заробляти на тій же оренді. Проте потрібно враховувати витрати на амортизацію, але ж як варіант.

 • Олександр

  Хто сказав, що онлайн бізнес нестабільний? Головне правильно діяти. В мене наприклад, на сапе прибуток не зменшується – а іде по наростаючій…

 • Олександр

  NeoLanser
  авто в аренду здавати – занадто ризиковано.

  А житло – треба дивитись за скільки окупиться, тобто яка амортизація. Але хоча б 100% все не втратиш – це уже добре!

  • Akceptor Від автора

   Дякую. Цікавий ресурс насправді. Є про що почитати і замислитись потім.
   Між іншим, читаю зараз книжку “Твій сусід – мільйонер”, про американських мільйонерів і їх спосіб життя. Так само радив би переглянути багатьом (книжка просто соціологічне дослідження свого роду, ніяких “мотиваційних прибамбасів” не містить.