Коротко про події останніх днів 3


Пророча була картинка...

Пророча була картинка…

1. Російських військ в Україні немає. Крим просто захищають від бандерівців і терористів звичайні громадяни, які стихійно зібралися, стихійно (але дружно) купили у найближчому магазині схожу на російську форму. Стихійно ж вони купили і російську зброю та військову техніку з російськими номерами. А що? Бетеери ж продаються, то чому не можна купити військовий гелікоптер чи там винищувач?

2. Українська влада – нелегітимна і не влада, а терористи. Тим не менш, російська влада вже встановлює контакти з терористами і навіть готова надати їм кредит.

3. На Майдані були не пересічні представники народу, а спеціально підготовані бойовики (переважно поляки і литовці, фінансовані, звісно ж, держдепом США). Вони довший час тренувалися і освоювали навички паління шин, співання державного гімну України і були озброєні за останнім словом техніки: нанокаски, замасковані під будівельні, щити з броньованого дерева, тощо). Зараз ці бойовики вбивають жінок та гвалтують дітей серед білого дня на вулицях Києва, поклоняються Остапу бендеру і Шушкевичу.

4. Будапештський меморандум Росія підписувала не з цією Україною, а просто з іншою Україною, розташованою на цій же території. Тієї України вже нема, а цій РФ не гарантувала ніякої недоторканості кордонів. Тим не менш, борги за газ, спожитий громадянами тієї України, має чомусь заплатити ця.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 thoughts on “Коротко про події останніх днів