Коротко про моніторинги обмінників


У попередньому дописі на тему заробітку в інтрнеті я не сказав про  ще одну важливу річ для тих, хто вирішив заробляти гроші за допомогою сайту. Для початку своєї справи, найбільш імовірно, Вам доведеться таки вкласти якусь певну суму – хоч би на покупку хостингу, доменного імені, тощо. В такому разі доцільно поцікавитися тим, як можна поповнити свій рахунок у якійсь із електронних платіжних систем.

В наших краях стандартом де-факто є ЕПС (електронна платіжна система) WebMoney, та поповнити в Україні можна хіба що WMU-рахунок (гривневий) – це робиться практично у будь-якому терміналі і не викликає проблем. Проблеми виникають коли Ви захочете обміняти свої WMU на Яндекс.Деньги, LiqPay, Perfect Money чи подібні малорозповсюджені електронні валюти.

Справа у тому, що WebMoney не просто забороняє окремі такі обміни, але й запросто може заблокувати рахунок. Звісно, є багато сайтів, які займаються обміном електронних валют, багато осіб надають такі послуги онлайн через “аську” і т.п. От тільки шанс натрапити на злочинця чималий, та й із вигідним курсом обміну можна прогадати.

Поки особливого досвіду у Вас нема, користуйтеся спеціальними сервисами – моніторингами обмінників (наприклад BestChange.ru або якісь інші) – там завжди можна прикинути де найвигідніше обміняти одну електронну валюту на іншу. Важливо! Заробити гроші просто обмінюючи одні електронні гроші на інші не реально – завжди є комісії і ніхто не працюватиме собі на шкоду. Хто стверджує інакше – хоче Вас ошукати. Будьте пильними.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *