Конкурс коментаторів: результати 6


 

Конкурс коментаторів: результати

Конкурс коментаторів: результати

Місяць тому я став співорганізатором конкурсу коментаторів, суть якого полягала у тому, щоб залишити якомога більше коментарів на двох блогах. Переможець отримує кругленьку суму у 100 гривень, два наступних за ним учасники – по 50. Наразі, час конкурсу вичерпано і я хочу навести результати його проведення на моєму блозі. Отож, лідером по кількості (практично без заперечень щодо якості) стає автор ресурсу http://ticapac.pp.ua, Андрій (55 коментарів). Він наразі лідер і на іншому блозі-співорганізаторі, та не будемо поспішати з вітаннями 🙂

Другу позицію впевнено посідає Воробус, у якого кількість коментарів (34), як на мене, місцями дещо переважає над якістю. Але особисто я просто вражений його передбаченням результатів конкурсу. Тому ще помщуся: прийду і зафлуджу йому блог http://vorobus.com 🙂

Ну і третє місце (15 коментарів) у мене в списку посів Владислав Мислінський (http://myslinsky.org), причому з досить значним відривом… Але в принципі йому гнатися не було куди, бо різниці між другим і третім місцями нема. Втім, коментарів не по темі у Владислава практично нема, тому його місце у трійці лідерів цілком заслужене.

Далі трохи про враження від конкурсу. Якщо чесно, то не зовсім розумію, нащо я його організовував, але для початку нехай буде – досвід не проп’єш. Отож, Воробус все правильно сказав ще на самому початку – результатів буде нуль. Насамперед тому, що літо і люди хочуть відпочивати, валятися на пляжі, попивати пивко, жарити шашлики. І ніяк не сидіти весь день за компом, коментуючи якісь блоги.

По-друге, знову ж таки літо 🙂 Але цього разу врахуємо його вплив на тих, хто, власне, має забезпечувати матеріал до коментування. За час конкурсу нових дописів від нас було дуже мало, коментувати старі якось ніхто не хотів, тому і результат такий. Маємо, що маємо (ц).

Ну і нарешті спрацювала якась психологічна штучка: коли коментатори вийшли на якусь позицію, то азарт боротьби між ними було втрачено і конкурс просто заглох. Мабуть, це вина організаторів, бо нам варто було б проводити якусь модерацію коментарів, не публікувати і не враховувати оффтоп. А коли дивишся на показники 50 коментарів у лідера вже за кілька днів після старту, то мотивації до боротьби не додається.

Та я навмисне не видалятиму і не правитиму нічого – хай інші бачать результати і двічі подумають перед тим, як влаштовувати конкурс у такому форматі. А учасникам доведеться ще трохи почекати, допоки ми точно все підрахуємо, визначимося з тим, хто отримає приз за кращий коментар (нагадую, це постові з блогів-учасників), тощо.

Поки ж ці результати не вважайте остаточними. По аналогії із вступною кампанією, це лише списки рекомендованих до зарахування 🙂

 


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 thoughts on “Конкурс коментаторів: результати