Клієнт для таймсервера на LabVIEW 1


У одній з попередніх публікацій я розповідав про те, як зробити на LabVIEW простенький сервер часу – програму, що повідомлятиме під’єднаному на заданий порт клієнту поточну дату та годину. Не буду стверджувати, що ця штука комусь реально знадобиться, але для вивчення принципів роботи з мережею у LabVIEW згодиться. Тому у цьому уроці ми зробимо клієнтську програму для нашого сервера.

Клієнт точного часу на labVIEW

Клієнт точного часу на labVIEW

 Навряд чи тут варто щось детально пояснювати, о програма елементарна: у циклі ми просто підключаємося до наперед заданого сервера та порту (у моєму випадку це локальний комп), а далі я використав структуру послідовності, у першому “кадрі” якої ми надсилаємо на сервер якесь повідомлення, щоб дати йому знати про те, що підключення встановлено, та читаємо задану кількість символів (у моєму випадку 47), а у другому – просто чекаємо задану кількість мілісекунд.

В принципі, при отримані даних з вхідного потоку було б логічніше використати режим читання CRLF, який шукає у потоці ознаку закінчення рядка та переходу на новий і тоді припиняє читання. Проте тут довелося б трохи переробити сервер, оскільки у поточній реалізації він розділяє рядки дати та часу якраз цим символом.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Клієнт для таймсервера на LabVIEW