Кафедра ІВТ оголошує набір 10


Кафедра інформаційно-вимірювальної техніки факультету ФЕІВТ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу оголошує набір студентів на перший курс денної та заочної (дистанційної) форми навчання. Оскільки я є працівником цієї кафедри, сам вчився тут 5 років і зараз задіяний у приймальній комісії, то розкажу про наші плюси у двох словах. Отож, перевагами нашої кафедри є: індивідуальний підхід до студентів, використання в навчальному процесі сучасної комп’ютерної техніки, наявність дистанційного навчання.

Іспити у нас проходять отак

Іспити у нас проходять отак

Індивідуальний підхід. Традиційно на нашу спеціальність щороку набирають групи орієнтовно з 20 осіб, тому кожен студент для нас є не просто черговим прізвищем у списку, успішне навчання кожного в наших інтересах. Кожен, хто виявляє ініціативу, отримує можливість реалізувати себе: наші студенти періодично займають призові місця на всеукраїнських фахових олімпіадах, приймають участь у наукових конференціях (в тому числі і міжнародних) та конкурсах, залучаються до науково-дослідницьких робіт.

Лабораторна робота "Градуювання термометра опору"

Градуювання термометра опору - реального і віртуального

Фактично, якщо студент має бажання вчитися, то йому допоможуть, підтримають і проконсультують, залучать до якогось проекту і т.п. Якщо ж студент просто хоче отримати диплом і трійки у заліковці його цілком влаштовують, то і тут особливих проблем не буде – досить докладати мінімум зусиль, а лояльне ставлення ставлення до людини, яка адекватно оцінює свої сили і не виявляє надмірних амбіцій можу гарантувати 🙂

Сучасна техніка. Зараз буквально кожен ВНЗ може похвалитися комп’ютерними класами і доступом до інтернету, та чи варто вірити рекламі; наскільки сучасна техніка насправді використовується у навчальному процесі? Наші студенти не лише вчаться працювати з комп’ютером, але й мають реальну нагоду використовувати сучасні технології у навчанні: на лабораторних роботах вони працюють не лише зі справжніми вимірювальними пристроями, а й з їх віртуальними моделями; іспити складаються у тестовій формі за комп’ютером; при захисті дипломних проектів використовують не десятки ватманів, а мультимедійний проектор.

Комп'ютерний клас кафедри ІВТ

Комп'ютерний клас кафедри ІВТ

Якщо Вас зацікавила наша кафедра – заходьте до приймальної комісії нашого факультету (Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15. Головний корпус, 4 поверх, ауд. 0418). На всі питання про кафедру спробую відповісти персонально там, або ж запитуйте у коментарях. Приходьте самі і приводьте друзів 🙂

Дистанційне навчання заслуговує окремого обговорення, оскільки дає можливість студенту-заочнику вчитися самостійно, складати іспити та захищати курсові проекти у зручний для нього час. Система дистанційного навчання є надзвичайно гнучкою і забезпечує гарантоване отримання знань тими студентами, які їх потребують. Завдяки кафедральному сайту дистанційного навчання отримати доступ до лекційних курсів, лабораторних та практичних занять, методичних розробок практично із будь-якої точки світу (звісно, де є доступ до інтернету). Саме завдяки дистанційному навчанню у нас зараз навчаються студенти-іноземці із Молдавії та Казахстану, а також студенти із багатьох міст України.

Дистанційна освіта - навчання майбутнього

Дистанційна освіта - навчання майбутнього

Вартість дистанційного навчання є нижчою навіть у порівнянні із традиційним заочним (наразі вона складає близько 4000 гривень на рік). Крім того студент дистанційної форми навчання не мусить відвідувати лекції та семінари – він може працювати за комп’ютером у себе вдома, а це дозволяє зекономити ще й на поїздках до університету, оренді житла для студентів не з Івано-Франківська, тощо. При потребі ж студент-дистанційник може з’явитися на кафедрі і поспілкуватися з викладачами “вживу” або отримати консультацію телефоном, через Skype чи електронну пошту.

 


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 thoughts on “Кафедра ІВТ оголошує набір

 • Андрій

  Ех… А у мене облом… Дійсно хотів подавати документи до твоєї кафедри, але машиною невиходить їхати, думав онлайн – а система електронний вступ мене не реєструє… (

 • Akceptor Від автора

  Електронний вступ лежить зараз, наскільки я знаю. Вони 30 числа ухитрилися щось накосячити і ми, наприклад, першого липня доступу до електронної бази не мали взагалі, приймали документи і записували на листочку. Не знаю чи полагодили вже.
  Я б на твоєму місці не дуже поспішав, прийом документів цілий місяць, а на початку глюків буде гора. Краще спробувати десь після середини липня, імхо.

 • Андрій

  Та я уже вирішив що буду їздити… правда старий автомобіль, тому обійдеться в немалу копійку…
  У Електронний вступ – у нас фуфло… Я невірю що він нормально працюватиме, якщо за 5 днів до вступної кампанії лише 10% ВНЗ були готові до нього!

  • Akceptor Від автора

   Я ж кажу: в останні дні МОН багато чого переробляли і наші програмери ночами не спали, аби з їх системою хоч якось налагодити контакт. А потім знов щось змінили і все лягло.
   Але просто, як мені відомо, всі сертифікати все одно мають звірятися з тою базою. Тобто ти приїдеш з документами, я внесу твої дані в нашу базу, вона перевірить їх через сайт МОН і лише тоді маємо право прийняти заяву. Тому і раджу уточнити з відповідністю даних.
   Може бути ситуація, що зараз документи приймають навгад – база центру тестування недоступна і перевірити не можна. А потім перевірятимуть і залишишся ні з чим через якісь глюки.

   • Андрій

    Допустимо, але чому я маю мати ось такі проблемки, через те що в електронну базу внесли невірні данні, хоча на паперових носіях, усе чітко?

    • Akceptor Від автора

     Забув у якій країні живеш? 🙁
     Та й електронна база по ідеї мала б генеруватися у момент видання сертифікатів. Не розумію як тут міг виникнути глюк…

     • Андрій

      О да… Я забув… Але думаю що якщо у мене буде на папері, то проблем немає бути… Але дійсно, вони могли серйозніше підійти до інформатизації вступу та створення БД

    • Akceptor Від автора

     Я вважаю, що в ідеалі все взагалі має бути без папірців. Відразу на сайті має бути можна вибрати куди плануєш вступати, автоматично формується список кандидатів по рейтингу і ти відразу бачиш які в тебе шанси.
     Так само і прийом паперових документів: на атестаті зробити штрих-код, а всім приймальним комісіям роздати сканери. Прийшла людина – 5 хвилин і вся інформація про неї за штрих-кодом піднімається з глобальної бази і все. Та це потребує фінансування, а грошей у нас вистачає лише на зарплату міністрам.

     • Андрій

      Тааак… Нажаль у нашій країні це неможливо доки нами керують такі *****, кхм… нездари! Яка ж би була економія якби все в онлайн було! Я для прикладу цього року на поїздки зно+вступ не менше 2 тисяч лише на бензин…