Jabra Street 2 – відгук, типу 6


“Посіяв” недавно десь свої навушники (все одно були вони незручними) і постало питання заміни. Причому навушники потрібні не тільки(і не стільки) для того, аби слухати музику, але й для телефонних розмовнепогано б їх використовувати. Значить, треба з мікрофоном, а це вже проблема. Єдиним прийнятни варіантом мені видалася Bluetooth гарнітура – бувають варіанти зі змінними навушниками-тампонами і мікрофоном. вбудовани у саму гарнітуру. Зручно, бо маємо фактично 2 окремі девайси (які можна промахати незалежно один від одного 😉 ).

Комусь це може задтися дивним, але зараз вибір таких ґаджетів у магазинах досить бідний. Фактично, сякий-такий вибір є хіба у онлайнових магазинах, а от у міських супермаркетах електроніки взагалі подекуди, схоже, не здогадуються про існування безпровідних стереогарнітур. ХХІ століття, бляха. Купити bluetooth гарнітуру онлайн не проблема, в принципі, але я чогось хочу при покупі керуватися не відфотошопленими фотками товару і написаними на замовлення відгуками, а власними відчуттями.

Переплата? Чесно кажучи, при ціні гарнітури в районі 50 гривень я готовий переплатити 15-20 аби не чекати покупки кілька днів, а отримати її вже і зараз. Тільки от щоб вже і зараз то купити якраз і нема де 🙁 Тому, коли випадково надибав у магазині “Комп’ютерний всесвіт” Jabra Street 2, що самотньо стояла у куточку вітрини, то відразу й купив 🙂

Коробка з Jabra STREET 2

Коробка з Jabra STREET 2

Тепер про саму гарнітуру. Вона, як і попередня версія Jabra Street, оформлена у вигляді такого собі медальйона, щось типу брелоків, які носять на шиї американські солдати. Мабуть, це непогано впишеться у якийсь собі урбан-стайл одягу чи щось таке. Мені ж можливість носити брелок на шиї просто здається зручною, хоча є у комплекті і кліпса. Довжина ланцюжка достатня для того, аби його не треба було розщіпати – можна одягнути через голову. Теж добре, бо замок на ланцюжку не закручується, його можна відкрити просто потягнувши дві половинки у різні боки. Вони тримаються міцно, але хтозна скільки це триватиме насправді.

Звук. Я вже казав, що не орієнтувався на прослуховування музики. Але передумав 🙂 Звучать комплектні навушники дуже незле. Правда особисто мені “вакуумні” навушники-тампони не подобаються, бо через них по-перше не чути що твориться довкола, по-друге, гупають кроки дуже – ніби по голові хтось лупить мішком. На велику нормально, а от пішки ходити не зручно. Комплектні навушники з коротким дротом, що теж зручно, між іншим. Нічого не висить і заплутати їх непросто. Але все одно у планах тепер купити KOSS Porta Pro чи щось таке.

Кнопки дуже зручні: їх легко знайти і натиснути наосліп. На вигляд клавіатура добре пасувала б до телефонів Motorola Razr V3, Motorola L6, Motorola L7, тощо. Шкода, що їх тепер уже не продають. Для сучасних мобілок купувати треба, мабуть, гарнітуру з сенсорним екраном 🙂

Jabra STREET 2

Jabra STREET 2

Сигнал тримає гарнітура дуже незле: я ходив пішки, їздив на велику, тримав телефон у різних кишенях – сигнал не пропадає. Трохи проблемно при запуску плеєра: не зразу починає грати, але то, мабуть, плеєр такий глючний трохи. Порадьте, між іншим, хороший плеєр на Android. З преферансом і т.п. 🙂

Батарея. У описі сказано, що працювати гарнітура може порядку 8 годин в режимі розмови або порядку 8 днів у режимі очікування. Тобто співвідношеня десь так 1:1 виходить. Після покупки я її не заряджав, але користувався – десь по півторигодини музики протягом трьох днів. Зараз зарядив повністю і перевірю.ще. В комплекті є зарядний пристрій на 600 міліампер, так що має нармально заряджатися і від USB. Роз’єм у гарнітурі – miniUSB. Ще кілька років тому я був би від цього щасливий, але зараз більшість телефонів юзають microUSB, так що це для мене вже скоріше мінус. Хоча не у всіх же нові смартфони…


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 thoughts on “Jabra Street 2 – відгук, типу

 • Владислав

  до андроїда з безкоштовних плеєрів рекомендую rocket player – доволі зручний, купа налаштувань, гарні віджети до нього. Правда він не дуже стабільний, тобто десь раз в місяць вилітає, але то певно через те, що в мене оперативка забита фоновими прогами.
  Також є poweramp, він стабільніший має бути, але платний. Правда якщо набридне рокет, то перейду на нього, благо в них є сайт, де можна купити прогу за вебмані.

 • Akceptor

  Якраз юзаю зараз 15-денний тріал poweramp, ніби нічого.
  Ще юзав вінамп, але не подобається.
  Купити програму для мене не проблема, я підключив google wallet і картку до акаунта google play

 • MrVigner

  Напевне я один не знав про існування саме такої гарнітури *у вигляді брилка на шиї). Виглядає класно, але інтерфейс мініюсбі це великий мінус, зарядку не просто знайти буде (на відмінну від мікроюсбі).
  І скільки конкретно таке чудо коштує?

  • Akceptor

   Я про неї знав уже давно. Більш того, це вже версія Street 2, а був ще раніше Jabra Street, на вигляд такий самий. Навіть не знаю у чому різниця.
   Коштує 460 гривень (я заплатив у магазині стільки, може по інету дешевше трохи). А зарядних пристроїв на miniUSB у мене є кілька, як і кабелів. Насправді зараз все ще купа фотоапаратів, старіших мобільників, USB-хабів і т.п. юзають цей порт, так що не проблема. Та й зарядний пристрій у комплекті є, якщо вже аж так тяжко, а кабель коштує 20 гривень 🙂