iPhone 5: скоро у продажу! 1


Компанія Apple планує розпочати продажі нового iPhone 5 уже в жовтні і їй не стануть на заваді ані проблеми з поставками сенсорних дисплеїв (значна частина екранів, замовлених у тайванців виявилася бракованою), ані час, потрібний для доведення до ладу нової операційної системи iOS5.

Незважаючи на те, що від прем’єри новинки нас відділяє якихось кілька тижнів, інформації про зовнішність та апаратну складову ґаджета досить мало. Скоріш за все, новий телефон буде побудовано на базі двоядерного процесора A5, що трохи зменшить відставання від конкурентів, для більшості з яких двоядерні чіпи – вже не новина. Також новий iPhone 5 зможе похвалитися 8-мегапіксельною камерою (дивлячись на убогі фото, які робить мій iPod, і пам’ятаючи прагнення Apple все “урізати” і блокувати, щось я сумніваюся, що навіть такий сенсор зможе виправити ситуацію).Діагональ дисплею буде збільшено, а товщину корпуса – зменшено. В загальному ж ніяких інноваційних рішень у дизайні не передбачається.

Також поки не відомо і те, яким чином відреагує на презентацію нового айФона компанія Samsung, у якої вже є великий досвід судової тяганини із Apple. Свого часу саме з подачі Apple суд заборонив компанії Samsung продавати планшети Galaxy Tab у Німеччині. Якщо вірити чуткам, то представники Samsung Electronics вже готові позиватися про заборону продаж нового iPhone 5.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “iPhone 5: скоро у продажу!