Вторгнення: інструкція для чужопланетян 12


 

Вторгнення: інструкція для чужопланетян

Вторгнення: інструкція для чужопланетян

Останнім часом досить часто потрапляли мені на очі фільми про прибульців і їх нашестя на нашу планету. Як правило, у таких фільмах досить простий: велетенський космічний корабель (або космічна армада) прилітає з глибин космосу, прагнучи заволодіти якимись ресурсами нашої планети, починають знищувати міста (ну або прикидаються добрими і вершать свої темні справи таємно). У таких фільмах я, як правило, вболіваю за прибульців, хоч їхньої тактики зовсім не розумію; скажімо, який сенс знищувати Нью-Йорк? Так, це весело, але ж зовсім ніякої користі…

Оскільки я впевнений, що мій блог читають і прибульці, то вирішив дати декілька корисних порад для інопланетних агресорів; навіть не стільки порад, як план дій. Отож, якщо вам потрібні ресурси нашої планети, то зовсім не обов’язково влаштовувати масовану атаку і руйнувати людську інфраструктуру, краще використати її у своїх цілях. Для цього варто організувати невеличку таємну базу десь неподалік (досить непогано в цьому плані дивиться зворотня від нас сторона Місяця) і спробувати трохи вникнути в нашу примітивну культуру.

На планеті всього кілька великих держав, з думкою яких рахуються практично всі, більш того, існує тенденція до об’єднання в різного роду альянси та блоки, що прибульцям на руку. Просто слід якимось чином захопити владу в одній-двох великих країнах (буду банальним і запропоную просто підмінити президента США), а ще краще взагалі потратити сотню-другу років аби зорганізувати якесь таємне глобальне товариство з людей (типу розпіарених зараз масонів) і вже з його допомогою керувати всім людством.

Вигоди такого підходу очевидні: можна тихенько передавати людям свої технології, щоб видобуток ресурсів ставав ефективнішим; затрати на мій план значно менші, аніж на тотальне винищення людства; і головне – самому нічого не треба робити, просто запустити систему. Не виключено, між іншим, що подібний план вже довший час впроваджується на нашій планеті, і ніхто нічого не запідозрив. Отож, тема актуальна 🙂

 

 


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 thoughts on “Вторгнення: інструкція для чужопланетян

 • Владислав

  та де…людство треба винищити це 100% інфа 🙂
  з таких фільмів мені найбільше подобається “війна світів!” і що дивно, я спочатку прочитав книгу, а потім подивився фільм, а не навпаки 🙂
  а взагалі прикольно, шо ми живемо не в якомусь там Вашинхтоні – значить ми не будемо першої ціллю. Отже встигнем сховатись 🙂

 • JabaL

  ти в курсі, що є команда Х-СОМ. Вони ппц побиріку вкліпають Авенджер і полетять на ту сторону місяця.

  А насправні самий цінний ресурс Землі – це сама планета (не так то вже і багато в всесвіті планет з атмосферою) і всі ці “мєлкіє людішкі”. Такщо, якщо їм буде потрібжне саме планета то вони нас “посунуть”. А якщо ми то вони таки висадяться на Велетельська Літаюча Поібень з спецефектами і всім іншим. Шоу буде ще те. Я гарантую.

  • Akceptor Від автора

   А ти в курсі, що зараз космічні програми досить нехило згорнулися і на Місяць уже чогось ніхто не летить? Я гарантую, що це тому, що база там таки є і в НАСА є люди (ну або якісь кіборги), які при владі саме для того, аби тримати людей у межах планети. Нащо кудись летіти, якщо можна просто видобувати ресурси для невидимого господаря, про якого ніхто не в курсі?
   А на рахунок ВЛП зі спецефектами, то це, знов-таки, зайва річ. Ще одна-друга така Фукусіма і людям гаплик без всяких спецефектів.
   Чув про такий феномен як “мавпа з гранатою”? Прибульці дали людям технології ядерного синтезу і більш-менш навчили ними користуватися, але для безпечного використання атомної енергетики ще треба багато супутніх технологій, яких у людей нема. Тому рано чи пізно граната таки рване.

 • JabaL

  ну не знаю. занадто довго. занадто багато мороки. Хоча це мій погляд, людини з 70-80літнім строком життя.
  А як подумати почитати тебе, то ВОНИ потім як “рятівники” прийдуть. Спасуть від Ядерної зими а далі або переселять з “мертвої планети” або попросять в обмін за допомогу трішки допомогти їм, бажано живою силою, там солдатиків або ресурсодобувачів.

  • Akceptor Від автора

   Може і таке бути.
   А що довго, так це ж на перспективу, планета ж не потрібна мені особисто (от швиденько всіх познищую людей і збудую майданчик для гольфу), а для цілого народу (хай навіть прибульці так само живуть 100 років). Тут ще бонус у халявній робочій силі, бо ж чому всі виробництво переносять у Китай? Дешево.