Ingress: 9 правил лінкування


Недавно нарив отаку цікаву інфографіку про лінки у Ingress і схотів трохи погратися у пейнті аби перекласти на рідну мову. Плюс трохи думаю варто розширити. Одним словом вийшло оце: як правильно створювати лінки у Ingress – типу лікбез.

Rule1

Rule2

Rule3

Стосовно третього правила: у результаті створення лінку ключ ви втратите, тому, якщо хочете створювати поля, запасіться ключами (треба мати кілька ключів від одного порталу).

Rule4

Rule5

Примітка до правила 5: кожен резонатор збільшує дистанцію, на яку можна протягнути лінк, використовуйте резонатори вищого рівня для збільшення дистанції. Для з’єднання ще більш віддалених порталів використовуйте наступні моди: Link Amp та SoftBank (який ще й зібльшує кількість вихідних лінків порталу).

Rule5+

Rule6

Rule7

Примітка до правила 7: обмеження діє на кількість вихідних лінків (тобто тих, що йдуть від порталу), навіть якщо до порталу вже є 8 ліків ви все ще зможете створювати нові лінки до нього. Якщо все ж потрібно створити лінк саме від порталу, то використовуйте мод SoftBank:

Rule7+

Rule8

Примітка до правила 8: добре подумайте які саме поля ви хочете створити, бо лінк від порталу, що знаходиться усередині поля, створити неможливо. Оточуйте полем портали протилежної фракції і нехай вороги ридають 🙂

Rule9

Тим не менш, є правило 9: ви можете створювати лінки до своїх порталів всередині поля своєї фракції, але тільки від вершин трикутника. Це дозволяє будувати внутрішні вкладені поля. Більш того, якщо у вас ситуація як на ілюстрації, то створення великого поля і далі розбудова його за допомогою вкладених полів дасть більше ігрового досвіду, аніж просто створення кількох сполучених між собою полів:

Fields

Наче все. Маєте що додати або хочете щось виправити? Пишіть коментарі 🙂

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *