Індійське кіно 4


Колись, коли я ще був маленьким, мої родичі і їх знайомі часто дивилися індійські фільми. Ну там всякі “Зіта і Гіта” – з танцями і співами. Я й досі не знаю чому так було. Чи то індійські фільми просто першими просочилися до нас після розвалу Радянського Союзу, чи то Індія та СРСР були друзями і вони давали нам своє кіно у обмін на якісь інші цікаві штуки. Як би там не було, індійське кіно тоді дивилися всі.

А я іноді дивлюся його і зараз. Індійське кіно епічне. Особливо індійські бойовики. Так, вони суперечать законам фізики, але ж яка видовищність, яка акторська майстерність, який запал! От, наприклад, індійський “Термінатор” (насправді це щось інше, але виглядає схоже). Втім, куди там голлівудським фільмам до цього шедевру!


А от ще один непоганий уривок. Бляха, та у цього чувака реально сталеві яйця, як у переносному сенсі, так і буквально 🙂

Індійські фільми можна дивитися вічно. Індійське кіно – це квінтесенція мистецтва і польоту режисерської думки. Правда ж?


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 thoughts on “Індійське кіно

  • Владислав

    Таак, веселуха однозначно 🙂
    Хоч в мене і скептичне ставлення до їхнього кіномистецтва, проте така картина, як “Мільйонер із трущоб” заслуговує уваги. Проте навіть там не обійшлося без традиційних танців 🙂

    • Akceptor Від автора

      Танці і співи – то просто національний колорит. А загалом у сучасному Голлівуді рулять примітивні сюжети і піпл хаває. У індусів просто трохи проблеми зі спецефектами мабуть, бо інакше вони б заполонили кіноринок. Та це всього лиш справа часу 🙂