Хворію… 3


Весь світ захворівПогода зараз просто класна і я мав би бути в Кам’янці-Подільському, гуляти старим містом і насолоджуватися краєвидами зі стін замку. Натомість, захворів (нічого спільного з картинкою, просто застуда 🙂 ).
Та я помітив одну річ: коли людина хвора, коли в неї підвищена температура, то вона починає по-іншому сприймати світ. А що, як на цій планеті всі люди хворі? Що, якщо вся наша цивілізація, всі наші цінності та прагнення – всього лише плід хворого розуму? А раптом на всій планеті немає жодного здорового, або їх всього з десяток і вони єдині у всьому світі розуміють як воно має бути?


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 thoughts on “Хворію…

 • Nick

  )))) так так, всі хворі невиліковною хворобою, від якої помирають))))

  ПС. якщо не секрет де взяв цю картинку, є ще з цієї серії?

  • Akceptor Від автора

   Я не про ту хворобу. А що, як всі люди трохи божевільні і живуть під впливом власного марення? Тому і роблять одне одному зло: вбивають, викрадають, ґвалтують… І всі думають, що це нормально, адже просто нема з чим порівнювати. А хто може побачити світ таким, яким він є насправді – тих раніше на вогні спалювали, а тепер просто у психушку закривають?

   Картинку знайшов колись, сподобалася. Інших таких не маю, якщо їх ціла серія – то не проти би побачити її, а заодно й інші роботи автора.