Ігри у демократію закінчилися 3


Останнім часом у соціалках типу Гугл+ та Фейсбук (вочевидь, саме тут тусуються сучасні вітчизняні дисиденти) з’являється купа публікацій присвячених утискам демократії в Україні. Організовують якісь протести, збори підписів, петиції… У зв’язку з чим в мене до авторів цих публікацій виникає просте питання: ви подуріли, чи що? Народ, відкрийте очі і вигляньте на вулицю, бо щось мені здається, що ви вже забули де живете. Це вам не Штати і не Європа!

Один пише, що журналісти зі своїми плакатиками просто перевернули з ніг на голову уявлення світу про Януковича; другий скаржиться, що ці плакатики у них відібрали погані охоронці. Прокиньтеся, всі ці виступи поможуть Україні як мертвому кадило.

Метою всяких таких акцій і протестів у цивілізованому світі є змусити певних людей задуматися: а може ми щось робимо неправильно? Тобто це наперед передбачає небайдужість влади до певного питання. У нашому ж випадку владі відверто чхати. Пишуть, що влада хоче заборонити мирні зібрання і складають якісь петиції. І хто ці петиції читатиме по-вашому? Який суд визнає, що влада порушує ваші права?

Будете звертатися до судів у Європі? Права людини і все таке? А чи не один із тих судів визнав арешт екс-міністра Луценка незаконним? І де зараз Луценко? Та всім плювати на рішення цих судів і на всі ці єврозаморочки, їм просто потрібно нагребсти побільше бабла і підім’яти під свої задниці все в Україні.

Пам’ятаєте, як світова спільнота обурювалася арештом Тимошенко, як дружно засуджувала режим Януковича і погрожувала санкціями? Навіть якийсь самміт дружньо проігнорували. І кому від цього стало легше? Купка європейських чинушів не приїхали до України, то що, Віктор Федорович має сісти і ридати? Та пішли вони лісом!

Хтось потай споджівається, що Європа і США нам допоможуть (типу, їм не потрібен такий недемократичний режим в Україні). Подумайте головою: у нас є нафта або газ? Може є ядерна, хімічна чи бактеріологічна зброя? Та кому ми здалися у тій Європі?! Росія точить зуби на нашу територію, та й те суто аби попсувати нерви своїм опонентам, а не через якусь реальну вигоду.

Хтось агітує голосувати за опозицію, бо, мовляв, вони хоч і бандити, та не такі “беспрєдєльщіки”, як чинна влада. Прямим текстом так і кажуть: обирайте оце лайно, бо воно не так смердить. А хіба не ця “опозиція” здала Україну з потрохами? Хіба не вони вчепилися одне одному у горлянки відразу після виборів? А тепер, коли їх почали саджати за ґрати, раптом вирішили об’єднатися. Заради батьківщини, ага.

Партія Регіонів виграла вибори вже зараз. Питання тільки з яким рахунком (тобто скільки грошей їм доведется потратити, аби докупити собі маріонеток до конституційної більшості). Будь-який закон, який вони побажають, буде прийнято і ніякі акції протесту, голодування і самоспалення цьому не перешкодять. Хочети жити у правовій державі – валіть за кордон і не рипайтеся, тут ви цього не дочекаєтеся.

Ігри у демократію закінчено. Овечок подоїли, обстригли вовну, а зараз пора різати їх на шашлик.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 thoughts on “Ігри у демократію закінчилися

  • Akceptor Від автора

   Все якраз так погано. Особисто я вже шкодую і про 5 років, потрачених на навчання у ВНЗ, і про 7 років роботи там же, і про те, що не поставив за мету звалити з цієї країни подалі.
   А прости самого Януковича я нічого не маю. Я, звісно, не його фанат і на посту Президента волів би бачити когось іншого, але, думаю, сама персона Віктора Федоровича ні на що особливо не впливає. Державою керує далеко не Президент.
   А, навіть, якщо всі прихильники ПР кудись раптом зникнуть, то особливої альтернативи їм теж не буде. Просто зміняться особи біля “корита”, а народ краще не житиме.