Іграшки вКонтакті 10


Ігри вКонтакті

Іграшки вКонтакті

Соціальна мережа “вКонтакті” – це не лише найбільше у рунеті сховище піратського контенту і порнографії усіх жанрів, але й непогана платформа для flash-іграшок. Особисто я використовую “контакт” переважно з цією метою (марна трата часу, в курсі), бо для спілкування цілком вистачає клієнта у лиці QIP.
Іграшки вКонтакті досить різноманітні: починаючи від хітових колись “Весела Ферма”+мільйон клонів і закінчуючи практично повноцінними MMORPG на кшталт Overkings. Особисто я наразі граюся всього у три іграшки: “Вормікс” – клон всесвітньо відомого хіта “Черв’ячки” (Worms); “Шамани” – така-собі суміш бродилки і Hack&Slash RPG; “Поза Законом” (“Вне Закона”) – тупенька іграшка про байкерів (насправді таких десятки і відрізняються вони лише антуражем: “Слышь Чо”, “Гангстери”, “Бастіон”, тощо), у якій просто подобається звукове оформлення.Всі іграшки вКонтакті різні, та поєднує їх одна спільна риса (вона ж відрізняє їх від типових браузерних MMORPG) – з часом розробники тупо “забивають” на гру і створюють нову (часто на тому ж “двигунці”). Такий підхід якнайкраще відповідає типовій моделі вітчизняного бізнесу: вхопити якомога більше, а потім “змотати вудочки”.
Тому навіть фанати вкладання грошей у віртуальні світи до ідеї заплатити за переваги в ігрових додатках вКонтакті поставляться з певною долею скепсису. Платять там переважно дітлахи, які і становлять основну масу гравців.
А ще іграшки вКонтакті постійно намагаються загарбати всі ресурси Вашого комп’ютера (така вже специфіка жадібної технології flash) і тому рекомендую не залишати їх запущеними надовго без потреби.

 


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 thoughts on “Іграшки вКонтакті