Іграшка Samurai VS Zombie Defence 1


Грати ігри на Kindle Fire HD – саме задоволення, тому не дивно, що на планшеті їх у мене встановлено з десяток. Якось я напишу окремо про всі іграшки, які затрималися у мене на достатньо тривалий час, а поки хочу похвалити одну з них, а саме Samurai VS Zombie Defence.

Насправді нічого революційного у цій забавці нема і ви можете знайти з десяток іграшок зі схожим геймплеєм у маркеті Amazon або ж у Google Play. Щоб не повторюватися, скажу що гра за своєю суттю дуже схожа на Legendary Wars, яка мені дуже сподобалася і надовго поселилася на моєму iPod Touch. Тут ми так само маємо захищати свою цитадель (у Samurai VS Zombie це магічні ворота якогось середньовічного японського селища) від орди ворогів, у ролі яких теж нежить.

Вороги так само нападають хвилями, а у нашому розпорядженні так само добірка юнітів, апгрейди для війська та цитаделі і можливість вибрати одну з ворогуючих сторін (щоправда у випадку Legendary Wars для цього треба було скачати окрему гру).

Іграшка Samurai VS Zombie Defence

Іграшка Samurai VS Zombie Defence

Крім війська ми керуємо ще й самураєм, втрата якого веде до провалу місії. Самурая теж можна розвивати, збільшуючи кількість здоров’я у нього, а ще можна вивчати нові спецприйоми і підвищувати силу як їхню, так і стандартної зброї – меча і лука. Самурай атакує ворогів самостійно – це вам не онлайн ігри стрілялки, де треба швидко тапати по екрану – просто у залежності від дистанції до ворога вибирається катана або лук. А ще на кожен раунд можна вибрати один бафф у вигляді магічної карти.

Samurai VS Zombie Defence

Samurai VS Zombie Defence

Карти є кількох видів і можуть як підсилювати союзні війська чи самого самурая, так і послаблювати ворогів. А ще можна картою викликати потужного броньованого воїна, який здатен суттєво вплинути на результат бою (фактично на малих рівнях він знищує всіх ворогів самотужки).

Окремо у Samurai VS Zombie Defence є міні-гра у вигляді пінболу, яка дає можливість виграти карти, гроші, додаткові “життя”, тощо. Кульки для гри випадають із ворогів на полі битви, тож самураєві часто доведеться ризикувати своїм життям аби встигнути підібрати їх (а також інший дроп із ворогів).

Звичайно, гра передбачає і можливість донату – покупки ігрової валюти Glu Credits за реальні гроші. Та повноцінно грати у Samurai VS Zombie Defence можна і без фінансових вливань: по-перше, ці кредити дають за проходження окремих рівнів, по-друге, вони теж випадають із ворогів (щоправда досить рідко), по-третє, є можливість отримати їх за рекламні оффери (наприклад за встановлення якоїсь гри, підписки на новини розробника у соціальній мережі, тощо). І, нарешті, багато іграшок від Glu Mobile мають спільний банк кредитів, тому цілком реально заробляти золоті монетки в одній іграшці, а тратити їх у іншій. От я, наприклад, збираю Glu Credits для покупки крутої тачки у грі Mutant Roadkill, яку теж грав на iPod Touch, а зараз встановив на Kindle Fire.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Іграшка Samurai VS Zombie Defence