Грип атакує! 2


Отак непомітно у наші краї прийшла осінь, із холодом, дощами-болотом, та застудою і вірусами. І, хоча на завтра синоптики прогнозують вже суху погоду, багато моїх знайомих вже на собі відчули всі “радощі” хвороби: підвищену температуру тіла, кашель і нежить, головний біль.

Я на імунітет допіру не жалівся, але зараз так само маю трохи неприємності зі здоров’ям, поки невеликі. Нашій доблесній медицині довіряти своє здоров’я якось не хочеться (наші лікарні – то вам не кіно про доктора Хауса), тож аби не стати жертвою чергового собачого, котячого, чи ще якогось кролячого грипу, буду підтримувати імунітет простими народними методами. А це: чай з калини та малини, смородини і лимону, цибулька та часник на вечерю.

Із таблеток поки вживав лише вітчизняний “Цитрамон”, який уже почали рекламувати навіть по телебаченню. По суті, парацетамол там такий же, як і всіляких “Колдфлю”, коштує на порядок менше, а вітамін “Ц” я більше люблю вживати у вигляді лимонів та мандаринок.

Тим не менш, любителям похворіти радив би вже зараз пройтися по аптеках і запастися цінними у осінньо-зимову пору товарами: піґулками, мікстурами, марлевими пов’язками. Бо, здається мені, скоро буде ажіотаж, як минулого року.

Бажаю всім не хворіти 🙂


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Грип атакує!

    • Akceptor Від автора

      Я не впевнений, що в одязі справа. Щоранку їжджу великом на роботу о сьомій, одягаю тільки футболку (ну і курточку якусь, якщо дощ) і якось не хворів.
      Скоріше за все, якийсь вірус генномодифікований знов орудує (хоч я у всі ці змови фармацевтів і не вірю насправді).