Гроші на халяву 7


Зізнаюся чесно: з одного боку заголовок цієї публікації є спробою привернути увагу і отримати трохи трафіку з пошуковиків (бо надто вже наші люди люблять халяву у всіх її проявах і інформацію про те як заробити гроші шукають, вочевидь, рідше, аніж способи отримати гроші просто так).

Тим не менш, можливість отримати гроші, нічого не роблячи, таки є. Бо, як видно з експерименту, описаного у одній затишній ЖЖешечці, іноді гроші валяються просто на дорозі (у прямому розумінні) і достатньо лише нахилитися і підняти 🙂

Звісно, про якісь космічні суми мова не йде, але погодьтеся: 195 гривень і 28 копійок – непогана сума, якщо її отримати просто так. Нехай і раз на рік.

Звичайно, багато хто скаже, що нахилятися заради якоїсь копійки – жлобство, що такий “заробіток” варто залишити жебракам. Але, як гарно сказав хтось у коментарях до згаданого вище допису в ЖЖ: “мені відверто бува неприємно, коли по гербу топчуться. доброї чи поганої, но моєї країни”. Є над чим задуматися, а на що витратити отримані на халяву гроші – вирішувати вам.

На закінчення питання до  всіх постійних читачів і просто випадкових гостей. Ви часто знаходили просто на дорозі великі суми? Чи не лінуєтеся\соромитеся підняти загублену кимось копійчину?


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 thoughts on “Гроші на халяву

 • molinski

  Буквально три дні тому 50 копійок в аудиторії підняв. Достатньо рідківсні 94 рік з грубою насічкою – кинув до колекції.
  Щодо грубих купюр то 2 грн – все що памятаю.

  • Akceptor

   Негусто 🙁
   Я якось і по 50 гривень знаходив на дорозі просто.
   Тепер аж цікаво стало спробувати підрахувати скільки грошей за рік набереться.

   • molinski

    Мені хороші копійки – це густота 🙂
    Люблю на городі ходити і вдивлятися між грудками землі, часто щось цікаве попадається. Напр. раз був ґудзік з ракушки – старезна річ. Потім копійки довоєнні – теж цікаво. Більше люблю процес ніж випадковість. Хоча не проти був би знайти якого мільйона 😀

    • Akceptor

     Колекціонуєш монети?
     Я на городі часто знаходив різні монетки (переважно радянські, але попадалися і старіших часів). Та переважно знаходжу гільзи і цілі патрони, щоправда вже попсуті і небойові.

     • molinski

      Не так щоби аж дуже, але маленька є колекція. переважно польські.
      На городі – то радянські. А гільзи тоже попадають. В нас того “добра” повно…