Хостинг для новачків: Hostenko 5


Я, хоч і не великий гуру сайтобудування, та встановити на хостинг WordPress вмію. Втім, багато кому робити це просто ліньки (або ліньки самому розбиратися що і до чого). Саме для таких людей, вочевидь, було створено хостинг Hostenko – із уже встановленим двигунцем WordPress, кількома темами і добіркою корисних плаґінів. Все це добро ставиться автоматично відразу ж після реєстрації.

Наразі я запланував зробити кілька сайтів із мінімумом мороки, тому вибрав для себе саме цей хостинг: у них є непогана пропозиція – пакет на 10 сайтів за 500 гривень на рік (сюди входить безлімітний трафік, 3 Гб простору на диску і 10 баз даних MySQL). Ясне діло, що мало кому потрібно аж 10 сайтів, тому скинутися із друзями (теж початківцями) – ідеальний варіант.

Здешевити першу покупку допоможе ще й безкоштовний промо-код на знижку: 10% від суми оплати – просто при оплаті хостингу введіть код купона (для отримання коду пишіть мені у контакти). Тарифні плани пропонуються наступні:

 • Single (два сайти, 250 гривень на рік);
 • Triple (10 сайтiв, 500 гривень на рік);
 • Lucky (25 сайтiв, 1000 гривень на рік);
 • Trial – тестовий тариф із 1 сайтом, безкоштовно два тижні.

Наразі я використовую тестовий період на 14 днів і згодом планую перейти на платний тариф, тому це поки не відгук про хостинг Hostenko, а просто оголошення про наміри 🙂


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 thoughts on “Хостинг для новачків: Hostenko

 • Олександр

  Дорого, який сенс купувати такий хостинг, якшо за кордоном в рази дешевше.
  І майже всюди в панелі управління є автоматичне встановлення вордпрес…

  • Akceptor

   За кордоном дешевше далеко не завжди і у нас теж є дуже дешеві варіанти. Основний аргумент проти іноземних хостингових компаній – мовний бар’єр. Далеко не кожен новачок буде сидіти зі словником і переписуватися із сапортом.
   А якщо проблема вимагає термінового вирішення? В Україні можна подзвонити до служби підтримки, а дзвінки за кордон хто фінансувати буде?
   До того ж в даному випадку маємо вже встановлений і настроєний вордпрес, а не просто кнопочку у панелі керування (якої багато де ще й нема). Для новачка це дуже зручно, бо не треба ні в що вникати.