Hostenko 14


На диво кривий хостинг.

Загалом ніби нічого, але по-перше, сайти завантажуються довго. Дуже довго. На повільному GPRS-з’єднанні вони просто не завантажуються, в кращому випадку повністю розвалюється верстка. При цьому сайти, розміщені на інших хостингах працюють нормально.

По-друге, техпідтримка не цілодобова. Так, людям треба іноді спати, але ж навряд чи хтось буде щасливий від того, що сайт упав у п’ятницю увечері, а попереду вихідні.

По-третє, він дуже часто падає. І навіть у тих випадках коли я це помічаю (зайшов на свій блог – а його нема), то мушу писати у сапорт і чекати пояснень. Мені здається, що адекватна реакція хостера на проблеми з обладнанням – повідомити клієнтів. Мабуть, у Хостенко вважають, що клієнт поки не знає нічого, то він щасливий. А як треба йому – хай пише, дзвонить…

Тримає мене у них тільки лінь і оплачений наперед рік послуг.

Мабуть, найкращим виходом буде таки перебазувати сайти на blogger.com і не паритися з вордпресами, бо зараз на оренду хостингу і доменів йде більше, ніж заробляю на рекламі.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 thoughts on “Hostenko

 • Владислав

  я юзаю гігабайтний тарифний план на nic.ua для шести сайтів, все влаштовує
  техпідтримка непогана – є онлайн чат, де доволі шустро дають відповідь, а якщо вечір п”ятниці і онлайн підтримка не працює, то залишаю заявку і в суботу зранку маю відповідь.

  • Akceptor Від автора

   У мене 10 сайтів і хостинг на 10 слотів. Міг би переїхати, але переважно на 10 сайтів дуже дорого, до 1000 гривень в рік може дотягати

  • Akceptor Від автора

   Я не заробляю посиланнями вже давно, та й домен залишиться старий. Просто думаю чи є сенс платити за хостинг. якщо зиску з цього нуль. Зараз не маю вільного часу аби займатися сайтами.

 • igor

  В мене більшість сайтів на Хостіа, але тепер ще для деяких підключив Бегет, для вивчення системи, а там виявляється все ще легше. Правда в мене сайти з відвідуваністю менше 50 чоловік в добу

  • Akceptor Від автора

   Воно все класно виглядає, згоден. Але граблі вилазять пізніше. Коли за хостинг уже заплачено і купу часу вбито на переїзд.

   • MrVigner

    Я до зехосту сидів на джино, але він мені не дуже підходив, тому почав шукати щось краще. Ідеальним виявився зехост. Спочатку взяв мінімальний тариф та переніс сайт який мало “важив”. Після місяця роботи без перебоїв і т.п. взяв у них VDS. За пів року не було ніяких проблем, але від сервера довелось взяти звичайний хостинг, так і досі там сиджу. Все зручно, все стабільно.
    (Хоча підтримка вперто відповідає на російські, хоча я їм пишу українською. Та лан, добре що оперативно відповідають, буває навіть в час ночі напишеш і відповідь через хвилину приходить).