Хліба і видовищ 14


Я не люблю масові талант-шоу типу «Танцюють усі», «Голос країни» чи «Ікс-Фактор» – вони розраховані суто на те, аби розважати сіру масу, яка за кольоровими картинками видовищ забуває, що вже скоро у неї не буде хліба. Цей підхід (треба віддати належне) чудово працює ще з часів Римської Імперії як мінімум, так що запросто може вважатися класикою у сфері керування людським стадом.

В сучасну епоху традиційні видовища перенесено на якісно новий рівень (науково-технічний прогрес, трясця йому), тож тепер сіра маса не конче мусить збиратися у Колізеї, а може переглядати видовища просто лежачи на дивані і попиваючи пиво – все інше зробить за неї цифрове ефірне телебачення Т2 🙂 У цьому є невеличкий плюс – ризик якихось масових заворушень мінімізується, але і продати щось таким домосідам буде непросто.

Щоправда, новітні технології дозволяють непомітно витягувати з людей гроші і таким чином навіть місцями заробляти на проведенні недешевих видовищ. Раніше я завжди сумнівався у тому, що знайдуться ідіоти, які надсилатимуть СМС (вартість із урахуванням всіх ПДВ і стягнень до пенсійного фонду, мабуть, до 5 гривень за одне повідомлення), та досвід показує – таких мільйони!

Я думаю, що заробіток на шоу талантів можна підняти на якісно новий рівень досить просто. Мабуть, зараз важко знайти людину, яка не знала б що собою являють так звані спорт бари. Для тих, хто «в танку», спорт бар – це такий заклад, де не просто продаються алкогольні напої, але й встановлено купу великих телевізорів і у періоди різного роду спортивних змагань (олімпіади, футбольних чемпіонатів, боїв за участю народного депутата та його брата) тут збираються вболівальники аби приємно провести час. Ясне діло, що такі «спортивні» заходи не обходяться без алкоголю і, ясне діло, ціни у спорт барах далеко не соціальні.

То чому б не організувати свого роду аналог такого бару, але для тих «поціновувачів прекрасного», які жити не можуть без улюблених розважальних шоу? Хай ходять сюди вечорами і на великому екрані (не у всіх же вдома дорогий телевізор з підтримкою Т2) дивляться виступи співаків, танцюристів, всіляких інших людей від мистецтва. Назвати такі заклади можна по аналогії до спорт барів якимись собі арт барами.

Встановіть там додаткову базову станцію якогось мобільного оператора – щоб не було проблем з надсиланням СМС на короткі номери (в принципі, таку послугу може надавати, скажімо, офіціант – гроші на СМС для підтримки улюблених «зірок» можна навіть відразу включити до рахунку) і додайте безкоштовний WiFi – буде просто ураганний попит.

Зважаючи на те, що зараз якихось великих спортивних подій не намічається, то у такі арт-заклади можна запросто переобладнати існуючі спорт бари. Великих фінансових затрат це не потребуватиме, а оцінити кон’юнктуру ринку можна буде. Користуйтеся ідеєю, поки безкоштовно 😉


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 thoughts on “Хліба і видовищ

 • Олександр

  Справді важко повірити, що зомбоящик має такий вплив на людей..
  Всюди одна реклама, все настільки штучне, що аж гидко дивитись.
  Хороша стаття +1

  • Akceptor Від автора

   Згоден, нудні. Але 99% населення їх дивиться, так що на всякий товар є свій покупець. Особисто мені по “ящику” взагалі нічого дивитися

 • sod100

  Використовую телевізор тільки, щоб туди засунути флешку і подивитися кіно в HD-якості на великому екрані. На рахунок телепередач, то крім футболу більше нічого не дивлюся 🙂

  • Akceptor Від автора

   Тупі комедії – то з тієї ж опери, що і шоу. Забивання людям голови дурницями, щоб вони не думали ні про що. “Матриця”, фактично, просто на іншому (нижчому) технічному рівні

   • igor

    мене чомусь різні документальні фільми про всяких бабів ванг та екстрасенсів і фільми так звані серйозні про ментів та тому подібне просто вбивають

 • Василь

  “Справді важко повірити, що зомбоящик має такий вплив на людей..”
  а треба у вплив зомбоящика і зомбоінтернету повірити і почати заробляти на цьому! Хто не вірить той не в тємі)))

   • Василь

    Майже все зомбування має на меті маніпуляції над нашою свідомістю та зароблянням на нас грошей. Тут треба вибирати або зомбують тебе або зомбуєш ти. Хоча в результаті отримаєш і перше і друге) Краще створюйте не фільмосайти а адалтні сайти. Людям не вистачає зараз справжнього адалту, кругом одна пошлятіна.

 • Василь

  я займаюся копіпащеним адалтом вже 2 роки, а онлайн пірат фільмами вже рік, і точно можу сказати що народ сидить на таких речах.