Гаррі Поттер та Лажове ТриДе 3


Гаррі Поттер та Лажове ТриДе

Гаррі Поттер та Лажове ТриДе

Попутав мене учора біс сходити у кіно на останню частину остенньої серії саги про Гаррі Поттера. Частково тому, що начитався схвальних відгуків (настільки схвальних, що ризикнув навіть піти на сеанс у 3D в кінотеатрі “Космос”, від якого зарікся уже давненько).
Нехай пробачать мене фанати саги про хлопчика-чарівника, але більшість фільмів цього циклу відверто лажові, а “Дари смерті” – просто епічна лажа, знята у відстійному 3D (не знаю, може у аймакс воно краще), штучно розтягнута на дві частини за рахунок епізодів в яких “Гаррі повільно крокує загадковим лісом”. Якісь незрозумілі діалоги місцями, незрозуміла для мене замутка із “воскресальним каменем”, з мега-мечем, який увесь час саме там, де потрібний (дати б ним по голові режисеру).
Стосовно самого ефекту 3D, то якось я не второпаю нащо його тулять де попало. Певно, аби ціни на квитки підняти був привід. Реально гарна картинка за весь фільм спостерігається аж два рази: на початку і наприкінці. Бачити перспективу коли персонажі просто стоять і говорять по якусь муть – щастя мало. Очевидно, дехто не в курсі що таке спецефекти і для чого вони робляться.
Окремих слів заслуговує і франківський “Космос” із його копієчними 3D окулярами (правда носяться з ними так, що просто диву даєшся). Люди, якщо ви не в курсі, то відкриваю велику таємницю: ці окуляри треба викинути і замовити партію нових, а не видавати серветки для протирання. Ну ж ніфіга не видно!
При ціні квитка в 40 гривень можна вже не шкодувати тих же 40 гривень на окуляри, тим більше що оптом їх можна купити ще дешевше (на правах реклами: можу підігнати партію поляризаційних окулярів із Китаю, звертайтесь). Особисто я протирав-протирав, та окрім додаткових розводів ніякого результату не помітив.
Одним словом вчорашній “культпохід” для мене вилився у викинутих на вітер сорок гривень і дві години часу. Хоч я і збираюся відмовитися від алкоголю, але провести цей час з гальбою пива було б, як на мене, продуктивніше і корисніше.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 thoughts on “Гаррі Поттер та Лажове ТриДе

 • Tetiana Gural

  Маю підозру, що якби ти спершу прочитав кілька книжок, то все було б не так нудно.
  І взагалі! Якщо тобі видається нецікавим Гаррі – підемо дивитися Сутінки (в три-де!) *демонічний сміх*

  • Akceptor Від автора

   А ти сама хоч дивилася?
   Бо я ж не один ходив, а з кількома нашими спільними знайомими, серед яких і люди були, що читали книжку навіть не один раз. Наше спільне враження: досить відстійно.
   Я б сказав, на рівні “Сутінків” якраз. І за рахунок якраз три-де і лажових окулярів ще й картинка була якась неприродня, тьмяна. Це так само не лише я помітив. І розтягнутість сюжету на рівному місці.
   Може в книжці все якось зрозуміліше, але тут проїздів купа.

 • Olya NochniK

  Ох я також не розумію всього цього ажіотажу навколо Гаррі. Останній пару частин не дивилася взагалі, та і не маю ніякого бажання…