Google закриває AdSense для доменів 2


Колись давно я пробував працювати із різновидом реклами Google AdSense, яка встановлюється на припарковані домени (тобто домен направляється на спеціальну рекламну сторінку Google, кліки по рекламі на якій оплачуються). Пробував із різного роду безкоштовними та недорогими доменами, бо реально для заробітку на паркінгу значно вигідніше користуватися послугами Parking.ua – партнерка українська, від відомого реєстратора Imena.UA, заморочок із паркуванням менше значно.

Сьогодні ж отримав отакого листа:

Ми зв’язалися з Вами, оскільки Ви використовуєте програму “AdSense для доменів”, щоб отримувати прибутки від нерозроблених доменів. Оцінивши переваги партнерської мережі, ми вирішили відмовитися від продукту для припаркованих доменів у службі AdSense. Тому нерозроблені домени обслуговуватимуться лише за допомогою Дистрибуційна мережа AdSense для доменів.

Тобто дуже скоро Google AdSense for Domains припинить своє існування, а саме з 21 березня нові домени вже не можна буде додати у Google AdSense, з 18 квітня кліки по рекламі на припаркованих доменах перестануть оплачуватися, а 27 червня AdSense for Domains взагалі буде відімкнено.

Таким чином можете сміливо переносити свої парковані домени на майданчики інших сервісів, або нарешті використовувати їх за призначенням – для створення сайтів 🙂

parking.ua


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Google закриває AdSense для доменів

    • Akceptor Від автора

      Як я зрозумів, нам пропонують самим обрати собі куди перевести домени. Якщо тобі прийшов лист від Google, то там є посилання на детальнішу інфу. Я зробив висновок, що проект взагалі закривають.