Майбутнє людства? 5


Люди єдині тварини на Землі, в яких фізично слабкі особини не гинуть в дитинстві. Більш того, часто доживають до глибокої старості, на відміну від здорових. Людське стадо дбає про тих, хто своїми генами тільки шкодить виживанню виду.

Що за фігня, ми ж люди, а не тварини? Вінець творіння. Між іншим, як би парадоксально це не звучало, саме таким “дефектним” особинам людство часто-густо і завдячує, зокрема вони можуть, не відволікаючись на виживання, займатися науковим прогресом, який дозволяє нам розвиватися і рости як суспільству.

Боротьба і єдність прагнення до розмноження-споживання та наукового прогресу, по суті, і дозволяє нам балансувати на лезі, не обираючи якийсь один конкретний вектор розвитку. Втім, вічно так тривати не може.

Тому з часом ми або станемо каліками, що покладаються у всьому тільки на свої технології, або скотимося у прірву дикості, назад до тваринного способу життя. Хоча є і третій варіант, та він ще сумніший, бо поєднує у собі обидва попередні.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 thoughts on “Майбутнє людства?

 • Владислав

  Фізично слабкі не гинуть в дитинстві, бо медицина розвинута. І каліками вже всі давно стали. Покажи мені хоч одну повністю здорову людину? Тіло хоче еволюціонувати шляхом природнього відбору, а ми той природній відбір вбиваємо медициною. От такі пироги.

  • Akceptor

   Я про це і кажу. А тепер ще й тупіємо від всіх цих технологій і скоро буде групка людей, які розуміють принцип роботи всього цього, а решта стане просто хай-тек варварами, які вміють лише натискати кнопочки і жити не можуть без айфонів

 • gorih

  Людина ж фактично створена для того щоб знищувати навколишній світ, бо інакше вона загине

  • Akceptor Від автора

   Загине вона чи так, чи так – інфа 100%.
   Мене цікавить лише чи встигне знищити навколишній світ до того світлого моменту, чи таки ні.