Філологічний парадокс 3


 

Філологічний парадокс
Філологічний парадокс

Походив сьогодні подивився стан подачі заяв на навчання в ІФНТУНГ, помітив дуже цікаву штуку. Є напрямки підготовки, що користуються просто шаленим попитом серед абітурієнтів; насамперед це різного роду “комп’ютерні” спеціальності типу системної інженерії, та всі рекорди по конкурсу на одне місце побила досить незвичайна для технічного вузу (яким є ІФНТУНГ) філологія.

Станом на вчора на цей напрям було подано більше сотні заяв і це при тому, що державне замовлення на філологію у нас рівне нулю. Тобто 100% абітурієнтів готові платити немалу суму (більше 1000 у.о. на рік) за навчання тут (з лімітом 3 напрямки на ВНЗ я не думаю що багато подає сюди заяву просто так).

Скажіть, філологія дійсно така потрібна в наш час і випускники мають так багато добре оплачуваної роботи? Чи це якийсь незрозумілий мені флешмоб?


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 thoughts on “Філологічний парадокс

  • Андрій

    А це усюди на філологію такий високий конкурс. І я також неможу зрозуміти, чому саме філологія?) Хоча я знайому зареєстрував на румунську філологію, там 8 державних місць, і конкурсу взагалі немає. 14 заяв, вона – друга)

  • Валєпо

    Вони ж туди не філологію вчити йдуть. Це ж 5-6 років відносно безтурботного і веселого життя за батьківський кошт: баби, горілка, сігарєти та інші бонуси.