Fallout New Vegas: коротко 3


Fallout New Vegas

Fallout New Vegas: Коротко

Fallout New Vegas нарешті вийшов у світ і зараз у кількох словах про нього. Отож, місце розгортання подій – Невада, Вегас; головний герой – кур’єр служби експрес-доставки, якого пограбували і майже вбили бандити; його мотив – помста і бажання повернути втрачений вантаж, жодних тобі порятунків світу (і навіть пошуків батька).

Движок гри досить гарно оптимізували, або це новий DirectX творить дива. Зараз вона навіть при високих настройках деталізації і роздільній здатності дисплея 1650 х 1050 працює пристойно, в той час як у Fallout 3 доводилося суттєво зменшувати і деталізацію і віддаль промальовування. Пустеля виглядає більш живою – не просто випалена земля, але й травичка подекуди, кущики…

Тепер персонаж відчуває голод і спрагу (якщо довго терпіти, то характеристики знижуються), потребує сну. З’явилася можливість збирати різного роду ресурси для приготування їжі (квіти, плоди, м’ясо тварин) і куховарити на багатті. Патрони тепер залишають гільзи, які можна зарядити повторно, та й самих патронів декілька різновидів кожного типу: бронебійні, старі армійські, зі збільшеними пошкодженнями. Зброю можна не лише ремонтувати, але й модернізувати, почепити оптичний приціл, наприклад, або більший магазин. Для ремонту добавили цілий перк.

Одним словом, вийшло дуже непогано, місцями краще за Фоллаут 3. Якщо цікаво, можете почитати мій короткий обзор Fallout New Vegas російською мовою. А ще краще – пограти самому.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 thoughts on “Fallout New Vegas: коротко

  • LOG

    А я нарешті видалив всі ігри з комп”ютера і думаю, ніколи вже не буду ставити (в останній час – максимум це в Pro Evolution Soccer грав)

    • Akceptor Від автора

      Я в ігри давно не граюся, але здавна є фаном серії Fallout (бо це перша комп’ютерна гра, в яку я почав грати і саме вона сформувала у мене бачення того, якою має буди хороша іграшка), тому й не зміг залишити без увати New Vegas. Насправді сучасні ігри мені просто не подобаються (ну не вміють зараз робити з душею, все за ради бабла), але тут маємо справу із одним з небагатьох вийнятків.