Файрболл! 7


 

Файрбол

Файрбол

Почну, мабуть, із того, що мені іноді (насправді досить часто) доводиться вживати різні енергетичні напої: щоб прокинутись, щоб не засинати на ходу, та й просто тому, що мені подобається їх смак. Я в курсі, що вони – квінтесенція зла, вбивають серце, печінку і ще купу всього. Та не кажіть мені, ніби Ваша цигарка до ранкової кави або пляшка пива щовечора із друзями – то лише на користь. Я вже мовчу про “Пепсі”, чисте міське повітря і хлоровану воду.

 

Втім, зараз я не про це. Енергетичних напоїв розвелося просто ціла купа, вибирати є з чого (хоча насправді всі вони практично на один смак), але одну торгову марку я запримітив. І не з точки зору невисокої ціни, чи ще там чогось, а просто через дизайн пляшки.

Як на мене, то ідея зробити пляшечку круглою – просто супер, а намальовані на етикетці язики полум’я лише підсилюють асоціацію з розповсюдженим магічним закляттям. Впевнений, що такий дизайн знайде своїх прихильників (одного так уже знайшов). Непогано, як на мене, дивилися б ще синенькі пляшечки з написом “Mana”, але то вже нюанси. Суть у тому, що і в нашій країні бувають нормальні креативщики.

Файрболл!!!

Файрболл!!!


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 thoughts on “Файрболл!

 • Владислав

  я п*ю тільки редбул – на смак з ним ніхто не зрівняється. та й вставляє він конкретно, правда дорогуватий і в Франіку мало точок, де його продають

  • Akceptor Від автора

   Продають практично на кожному кроці (особливо зверни увагу на автозаправки), ціна таки “кусається”, факт.
   А що до “вставляє” – не зрозумів. Він же безалкогольний, не має ніяк впливати.

   • Владислав

    на автозаправках може і є, а я от в центрі практично не зустрічаю. лишень в кількох ларьках
    а вставляє в сенсі бальорить добряче. алкоголь тут ні до чого

    • Akceptor Від автора

     Просто нема вигоди: “Ред-Булл” коштує порядка 12-15 гривень, а всякі напої типу “Гладіатор” – 6-8, а це суттєво менше. Тому попит на дешеві напої, вочевидь, вищий і їх завозять у більших кількостях.
     У молоді, до речі, дуже популярні енергетично-алкогольні напої. Парадокс, але на тому ж “Ред-Буллі”, здається, написано, що не треба мішати з алкоголем.

     • Владислав

      ну не знаю, але рево продається на ура
      до речі, якось в центрі Києва захотів випити ред бул – 32 гривні. я взагалі впав був у дикий шок. потім пройшовся сто метрів убік – 24 гривні та й вже купив, бо сил не було ше десь ходити

      • Akceptor

       І не лишень “Рево”, але й російського походження “Ягуар”, дуже популярний у наших краях “Страйк” і купа так званих “коктейлів” міцністю під 8%.
       Слабкий алкоголь – взагалі окрема проблема, бо як за розпивання пива міліція ще деколи людей питає, то за такі от красиві баночки і сказати нема чого – воно ж на вигляд як якась водичка солодка

 • NeoLans

  Практично не вживаю енергетиків, кофеїн і бадьорість отримую з хорошої кави, яку споживаю зранку. Якщо дуже треба, то можу скуштувати РедБула, але ні в якому разі не алкогольні енергетики. Звісно, що шкодить все, але вибираю менш шкідливе. Проте на смак і колір…