Eleks Developers Courses C# в Івано-Франківську 9


Здавалося б, чого мені рекламувати ініціативу фактично конкурентів тієї компанії, в якій працюю я. Але прикол у тому, що зараз у Франківську на IT ринку конкуренція скоріше за працівників, ніж за клієнтів: людей часто не вистачає, а місцеві ВНЗ не здатні підготувати фахівців у сфері високих технологій (насправді на 90% у всьому винні самі студенти, але ж то звучить не настільки пафасно). Як би там не було, провідні гравці на цьому ринку вже давно зрозуміли просту істину: хочеш, аби щось було зроблено як слід – зроби це сам. І освіти працівників (нинішніх та потенційних) воно стосується теж.

Тому зараз курсами з підготовки працівників IT галузі зараз нікого не здивуєш. SoftServe IT Academy у Франківську проводить заняття за напрямками Java, WebUI, QC (ручне та автоматизоване тестування), DevOps. Популярний і перспективний напрям .NET у нас відсутній, ним займаються у Львові, наскільки мені відомо. Тим часом компанія Eleks організовує якраз такі курси: Eleks Developers Courses C# в Івано-Франківську. Цьогорічний набір триває до першого жовтня, так що є ще трохи часу.

На курсах вам розкажуть про основи C#, роботу з базами даних, Web forms та Windows forms, а також загальні речі про програмування, патерни, тощо. Запрошуються студенти 4-5 курсів (які мають трохи досвіду розробки на будь-якій сучасній мові), а також розробники-початківці. Отож, що треба зробити?

1. Зареєструйтесь до 01 жовтня 2013 р. включно.

2. Заповніть оцю форму

3. Очікуйте 02-03 жовтня 2013р. запрошення на тестування на вказаний вами Email.

4. Початок навчання 15 жовтня, за результатами курсів кращих випускників обіцяють запросити на роботу в Елекс.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 thoughts on “Eleks Developers Courses C# в Івано-Франківську

  • Akceptor Від автора

   Наскільки мені відомо, то безкоштовні. Але от не знаю коли в них буде наступний набір. Треба буде попінгувати знайомих

    • Akceptor Від автора

     Нормальна практика це безплатні курси, бо випускників тих курсів потім беруть на роботу. Гроші за курси беруть ті, для кого бізнес – то якраз курси, а не розробка програмного забезпечення. Тому я на 99% впевнений, що і ці курси безкоштовні. Але 1% є завжди 🙂

  • Akceptor Від автора

   А що, ці QAP просили грошей за курси? Що то за контора?
   Я знаю, що існують такі фірми, які проводять платні курси для бажаючих, у Львові такі є, спамлять мене регілярно, ще досить відома штука “ШАГ” – періодично вискакує на моєму блозі в Adsense. Але то не розробницькі фірми, суто під курси і заточені.
   У Франику я ходив на курси софтсерву і знаю що були ще точно безплатні (але не надто хороші, скоріше безплатне стажування) курси від якогось BVB Logic (але там PHP). Ну і Елекс, велика досить контора, входить у 5 найбільших у Франківську, та й загалом по Україні задніх не пасе.
   У Львові знаю що ЕПАМ має свої курси, теж бесплатні.

   • ML

    Та от в тому то й справа, що ніби подається як зарубіжна серйозна фірма. А курси платні, деталі вже пишу на блог 🙂 Весь вечір сміюся. Елекс на своїх курсах навіть платить 300$ в місяць учням 🙂