Ексклюзивний шашличок 2


 

Ексклюзивний шашличок

Ексклюзивний шашличок

До Великодня лишилося всього 4 дні, тож я в двох словах розкажу про свої плани на неділю, плюс поділюся класним рецептом шашлику; рецептом, перевіреним часом і досвідом 🙂 Чесно кажучи, до Великодня у мене ставлення далеко неоднозначне, але про це якось іншим разом, аби наперед гусей не дражнити, а от до шашликів відношуся суто позитивно – це гарний спосіб відпочинку. Звісно, якщо підходити до діла без фанатизму і не зловживати спиртним.

Ми, як правило, купуємо свіже м’ясо у знайомого м’ясника з розрахунку грам 400 на душу. Далі м’ясо маринуємо 1-2 дні, рецепт маринаду розповідати не буду, у кожного свої смаки (ми використовуємо майонез), та головним пунктом у ньому є багато цибульки, все інше – за смаком. Цибульку треба нарізати кружальцями і додати до маринаду у каструлю (всього виходить десь 1-2 великих цибулини на людину), а коли жаримо шашлики то цибулю залишаємо у каструльці. Коли шашлик практично готовий, його слід обережно познімати із шампурів і, стікаючи слиною, знов покласти до маринаду з цибулькою і у каструлі потушкувати на вогні ще хвилин 15-20; потім каструлю знімаємо і можна їсти.

Що це дає? М’ясо стає дуже м’яким та соковитим, а ще мені особисто подобається класний смак цибулі, яким шашлик просочується. Спробували такий рецепт кілька років тому і досі від нього не відмовилися – просто супер. Насамкінець, нагадую читачам, що відпочинок має бути культурним і залишати після себе на річці чи в лісі купи сміття – далеко не найкраща ідея.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Ексклюзивний шашличок