Революційні дисплеї e-Paper


Революційні дисплеї e-Paper

Революційні дисплеї e-Paper

Недавно я оголосив про те, що цей блог відкритий для думок інших людей і сьогодні пропонує Вашій увазі пост від першого дописувача. Якось я вже розповідав про те, чому хочу собі електронну книгу Amazon Kindle, та зараз з’явилася інформація, що компанія Bridgestone, яка для більшості асоціюється насамперед із колесами та шинами, що застосовуються навіть на гоночних болідах серії Формула-1, представила нову розробку в галузі електронних дисплеїв.

Японська філія компанії Bridgestone займається розробками в галузі дисплеїв на базі технології електронного паперу і на днях анонсувала планшет під назвою  AeroBee, що в рядах подібних пристроїв відзначається розмірами та функціоналом. Новий монітор, що використовується у цьому планшеті, складається із рідкого електронного порошку, що, подібно до електронних чорнил e-Ink, споживає дуже мало енергії. Проте якість зображення на цьому моніторі можна порівняти із якістю глянцевого друку, а густина точок складає 75 dpi при роздільній здатності 800 на 600 точок та діагоналі екрану 13,1 дюйма.

Ноу-хау полягає у тому, що екран нового дисплея обладнано сенсорним слоєм, що реагує на дотик спеціального стилуса і при цьому дисплей здатний відображати до 4096 кольорів, практично як старі мобільні телефони. Проте, це фактично перший сенсорний і кольоровий дисплей, що базується на технології електронного паперу, причому швидкість оновлення таких екранів досить висока – 1,3 секунди (дисплей реагує на стилус безпосередньо, тому лінії, намальовані стилусом, відображаються практично миттєво). Працює планшет під управлінням ОС Linux.

Компанія Bridgestone наразі випустить лише планшет з діагоналлю 13,1 дюйма (що відповідає розмірам аркуша паперу формату А4), проте в майбутньому плануються також планшети з екраном у 21 дюйм (формат паперу А3), причому, оскільки такі дисплеї досить гнучкі, існує перспектива створення на їх базі електронних газет.

Редакція тексту 2beauty.ru

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *