Джонні Інгліш: феєрична лажа 5


– Bond, James Bond!
– Bin, Recycle Bin…

 

Аткінсону соромно за таке кіно

Джонні Інгліш: феєрична лажа

Якби я не ходив до кінотеатру, а скачав фільм десь на торентах, то діалог у епіграфі цілком виразив би його суть і майбутнє (я в курсі як правильно пишеться mr. Bean). А ще заголовок цього допису, бо кіно таки феєрична лажа!

Якщо Вам дорогий Ваш час – не ходіть на це кіно. У фільмі нема нічого толкового: гарних дівчат – нема, фірмових приколів “містера Біна” – нема (ну є пару гримас і дебільне розмахування руками), серйозного, не шитого білими нитками сюжету – нема, навіть гумору, і того нема (реально за весь фільм жодного епізоду, в якому хочеться бодай усміхнутися).Так, є шпигуни, надтаємна злочинна організація і типу любовної лінії щось. Так, є крута тачка (одна штука) і набір шпигунських ґаджетів, та всі вони використовуються лише для “галочки”: раз вже є, то треба показати. Навіть чорний “Роллс” з експериментальним двигуном просто служить для того, аби один раз відвезти Інгліша куди там йому треба.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 thoughts on “Джонні Інгліш: феєрична лажа

 • Aspirino

  лоховство!!!!!!!!!!!!!!!! Джоні – мега крутий фільм!!!!!! ржуха цілий фільм!!!!! в якості пояснення чого “фірмових приколів “містера Біна” – нема” а при чому тут бін???????? пояснюю для неврівноважених плоско думаючих людей!! мр бін – це одна з ролей (удачний персонаж) Роувена Аткінсона (зіграв головну роль у фільмі “Джонні Інгліш” ) це мля то саме що чекати що у фільмі “командо” Шваркі народить…… бо перед тим він знявся у фільмі “вагітний” ….. тупість!!!! гумору в фільмі мега вагон!!!
  кароч фільм реально дуже-дуже цікавий, смішний, і просто позитивний!!! це не реклама кінотеатра (як дехто подумає) це просто рекомендація!!!! там справді є на що подивитися!!! а особливо в кінотеатрі де вагон народу і всі синхронно сміються… і тільки десь серед залу сидить надутий “стрийко” який на ничку рже а потім фігнею набиває блог, “всі фільми [censored]… а я васа умний не бачу смислу ЖЗН в них….” )))))) прошу не сприймати автора даного поста це як особисту образу… просто таких багато трактористів яким би тільки [censored] щось!!!

  спс за увагу!!!

  • Akceptor Від автора

   Якщо ти не в курсі, то Аткінсон у себе на батьківщині – толковий актор, і зовсім не суто-комедійний. У нас же він асоціюється лише з Біном (ану, розумнику, без гугла назви мені 2-3 фільми з Аткінсоном і не про Біна), знаменитого своїми дикими гримасами. Кажучи про “фірмові приколи”, я маю на увазі якраз оту фірмову міміку, якої тут практично нема. Може того, що фільм, типу, серйозний?
   Що народ синхронно сміється, так то не показник. Я якось катався на “американських гірках” у нашому парку і там народ синхронно кричить (типу від жаху). Сходи в парк і подивися на ті грки. Потім скажеш, що мені було страшно, а в блозі я просто прикидаюся таким сміливим, а наші “американські гірки” насправді просто страхітливі.

   • Aspirino

    зуб на полку без гуглу на початку кар’єри було шоу, яке заснував аткінсон з якимось вуйком… називалося якась кобра, чи щось схоже…. після чого пішла серія мр. бін, потім почав зніматися в чомусь солідному, не пішло повернувся в комедію…..

    я його краще знаю і розкажу про нього як про автогонщика, та колекціонера автомобілів!!!