Dungeon Hunter 3 – ще одна безплатна гра для iPhone від Gameloft 1


Компанія Gameloft, яка є одним із найбільш відомих (щоб не сказати найвідомішим) виробників ігрових програм для мобільних пристроїв, схоже вирішила змінити спосіб монетизації своєї продукції і робити акцент не на продажах самих іграшок, а розповсюджувати їх безплатно.

Я вже свого часу писав про вестерн-стрілялку “Six Guns” від тієї ж компанії, а нещодавно світ побачила ще одна безплатна гра – вже третя частина екшену “Dungeon Hunter” (я б переклав назву гри як “розорювач підземель”).

Що ж такого цікавого може запропонувати Dungeon Hunter? Для початку вибір із чотирьох класів героїв: воїн, маг, лучник та шаман. За замовчуванням доступно одночасно не більше двох персонажів, за кожного з яких можна грати окремо. Якщо ж хочете спробувати у дії всіх – доведеться заплатити за додатковий слот, або видалити одного зі старих персонажів.

Втім, як на мене, найбільш приємно грати за воїна: простіше керування, та й ворогів розносить на шмаття.

 

Справжній воїн (Warlord) - не боїться нікого

Справжній воїн (Warlord) - не боїться нікого

У арсеналі кожного класу два види зброї; для воїна це дворучна сокира зі страхітливим дамагом (але трохи повільна) або ж два мечі (по одному у кожну руку) – швидкі, та дещо менш смертоносні. Перемикатися між знаряддями вбивства можна у ході бою, так само можна не качати обидва стилі, а зосередитися на чомусь одному і зекономити гроші 🙂

 

В підземеллях іноді буває досить небезпечно

В підземеллях іноді буває досить небезпечно...

Гра пропонує нам відвідати декілька світів, у кожному з яких є чотири арени, наповнені лютими ворогами, смертоносними пастками і приємними сюрпризами у вигляді золота. В кінці кожної арени на героя чекає бос рівня, хоча іноді дожити до нього дуже непросто.

 

Перемогти боса не так то й легко

Перемогти боса не так то й легко

За перемогу над босом дають замкнену скриньку, для відкривання якої потрібен відповідний ключик. Ключики безкоштовно потрапляють до гравця що 20 хвилин, та максимум їх може бути 5. Хочете більше? Завжди можна купити парочку (або десяток) за реальні гроші. Це ж стосується і ігрового золота та діамантів, за які можна придбати найбільш потужну зброю.

 

Безкоштовні ігри теж можуть бути якісними!

Безкоштовні ігри теж можуть бути якісними!

Діаманти і золото можна отримати і за проходження щоденних квестів – це безкоштовно, та й завдання досить простенькі.

Крім того, кожен елемент оснащення (зброю, шоломи, рукавиці, кольчуги і поніжжя) можна покращувати, а ще можна придбати одну з маленьких фей, яка зможе врятувати безнадійну ситуацію за допомогою спеціального вміння, вивчити нові спецудари та пасивні навички.

Одним словом у підземеллях є де розвернутися і Dungeon Hunter 3, не зважаючи на свою безплатність, зможе принести багато задоволення та адреналіну.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Dungeon Hunter 3 – ще одна безплатна гра для iPhone від Gameloft