“Допилюю” блог 8


Кілька днів тому я вже писав, що зібрався нарешті трохи “пошаманити” над дизайном (і частково наповненням) блогу. Зараз нарешті встановив нове лого у шапці. Логотип розроблено на замовлення on-line студією “Наш Дизайн” (посилання на їх сторінку вКонтакті), за що велике спасибі. Кому не подобається – йдіть лісом запропонуйте щось краще 🙂

Радість від встановлення нового логотипу затьмарилася глюками на хостингу (наразі ситуація ніби стабілізувалася, та ще не вечір). В результаті більшість моїх сайтів дружно полягли у найбільш непідходящий момент. Так буває завжди…

Стосунки з хостером псує і ой факт, що на деяких серверах досі не встановлено PHP5, а застаріла четверта версія вже не дозволяє використовувати деякі цікаві плаґіни. В міру своїх сил борюся із цим явищем і скоро, мабуть, напишу про деякі способи “обійти” обмеження, що накладаються старою версією php.

Мабуть, таки зроблю ще одну категорію про двигунець WordPress (знаю, що таких блогів і без мене ціла купа, та обіцяю не писати туди що попало. Тільки актуальну і корисну інформацію типу цієї).


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 thoughts on ““Допилюю” блог

 • Voondeek

  Чого в “Нашого дизайну” нема сайту? треба їм зробити!

  Може глюки з хостингом через Скрипти які ти поналіплював? але то навряд.

  НУ новий логотип мені подобається, але він типу дублюється. Може краще просто картинку покласти над меню?

  • Akceptor Від автора

   Я не знаю, можливо і сайт є у них, не вникав.
   З іншого боку, зараз специфіка така, що більшість молоді сидить у соцмережах, так що з точки зору близькості до цільової аудиторії все в нормі.
   Про дублювання логотипу щось не зрозумів. Ніби лише у шапці є…

  • Akceptor Від автора

   Ну то хоч альтернативну ідею підкажи, чи що.
   У мене ніяких візуальних асоціацій взагалі словосполучення “думки вголос” не викликає.