Допоможіть вибрати цифрову мильницю 5


Настав час використати блог для окримання певної користі, а саме поради від читачів і просто випадкових відвідувачів 🙂

Суть у тому, що мені вже набридло фотографувати різні речі, які я купую для тестів, на пристрій, абсолютно для цього не призначений (HD камкордер), і я вирішив таки викинути трохи грошей на вітер – придбати собі цифрову “мильницю”. Але у фотографії не розуміюся абсолютно, тому сам вибрати не можу, бо навіть толком не знаю, в який бік копати починати. Схиляюся до бренду Canon – просто особиста симпатія до марки.

Що треба від фотоапарата: можливість ручних налаштувань (вимкнути всі автонастройки), непогана оптика (з точки зору світлосили, щоб можна було без спалаху знімати у похмуру погоду і не боятися за якість фото), стабілізація зображення (для зйомки у нетверезому стані 🙂 і просто зйомки з борту, коли є вібрація), можливість зйомки HD-відео (720р на 30 кадрах у секунду мінімум). Бюджет – до 2 000 гривень, але бажано менше.

Порадьте хто що може 🙂

А ще може хтось у курсі яка різниця між різними лінійками “фотомильниць” Canon (PowerShot, IXUS, тощо) з функціонального боку. Дизайни і різного роду маркетингові мегапікселі взагалі не цікавлять.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 thoughts on “Допоможіть вибрати цифрову мильницю

 • molinski

  В мене Canon s2 is – старенький, але все описане задовільняє. МОжу порадити взяти s3 is – те ж саме, але трошки кращий. Правда не знаю щодо їх наявності зараз у продажі.

  • Akceptor

   Зняті з виробництва, що S2 IS, що S3 IS.
   Крім того, вони HD-відео обидва не підтримували.
   Та й дорогуваті були на той час. Із аналогів зараз придивлявся Canon PowerShot G12 – все класно, якби не ціна у 3500, за стільки можна і б/в дзеркальний знайти без проблем.

  • Akceptor Від автора

   Питання у тому, з якою кількістю кадрів на секунду.
   Погуглив характеристики:
   • 800 x 600 @ 15 / 20 / 30fps
   • 640 x 480 @ 15 / 30fps
   • 320 x 240 @ 15 / 30fps
   • 160 x 128 @ 15 / 30fps
   Тобто реально HD не знімає. А навіть якщо так (обновили прошивку), то явно не 30 кадрів, хоч зараз на 720р вже треба 60 видавати.