Дійти до Богородчан 10


Такий був план: дійти до Богородчан пішки і повернутися назад. Причому не просто йти дорогою, а десь трохи полями-лісами, аби не дихати вихлопами. Чи то ми час трохи не розрахували, чи то просто стало ліньки, але дійшли ми лише до границі Богородчанського району, що теж непогано насправді у моєму віці 🙂

Дійти до Богородчан

Дійти до Богородчан (Лисець)

Перша частина: дорога до Лисця.

Швидко, але нічого цікавого, бо йти довелося таки майже по трасі і через населені пункти. Далі вже веселіше, але повільніше:

Дійти до Богородчан

Дійти до Богородчан

Богородчанщина зустрічає:

А це вид з іншого боку уявного кордону між районами:

Треки на РанКіпері (програма щось заглючила і замість одного треку маємо два “кусочки”:

 1. http://runkeeper.com/user/Akceptor/activity/343228516
 2. http://runkeeper.com/user/Akceptor/activity/343228567

Україна – це Європа!


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 thoughts on “Дійти до Богородчан

 • Владислав

  Як на мене, то дорога на богородчани – найзанудніша дорога в світі…тупо поле з двох боків і жодної різноманітності. Хоча може я так кажу, бо проїздив тим шляхом купу разів в шкільному віці.

  • Akceptor Від автора

   О, а може ти в курсі такої штуки. Цікавлять кафе у Богородчанах, або якісь паби в Богородчанах. В ідеалі щоб там можна було замовити смачний стейк і пива.
   Бо я щось пробував нагуглити якісь заклади харчування там і нічого нема ніби, хіба колиби дорогою на Богородчани, але я хочу в самому місті щось.

   Дорога занудна, якщо йти обочиною. А якщо йти полем, через ліс, просто по лісосмузі – то прикольно. Ми багато цікавого бачили: змії, ящірки… 🙂 Нічим не гірше будь-якої іншої дороги

   • Владислав

    Я вже й не згадаю коли останній раз там був, здається ще на минулих парламентських виборах. Ну і ще 25-го поїду голосувати, якщо будуть вибори. А по-пам”яті, то там в центрі є піцерія, біля чеських будинків бар лагуна (але хз чи зараз працює), біля німецьких будинків є маленька кафешка. І біля музичної школи з боку базару є ще шось типу кафе.
    Може за останні пару років і ще щось нове відкрилось, я вже не в курсі.
    А взагалі там атмосфера, як у сайлент хілі 🙂

    • Akceptor Від автора

     Атмосфера мене мало цікавить, просто як туди таки дійду, то поїсти б не проти 🙂
     Дивно чого ще не взявся ніхто таким райцентрам поробити сайти з описами їхніх визначних місць і просто елементів інфраструктури. Був би зиск, думаю

     • Владислав

      На 7 тисяч населення, де половина діти і пенсіонери – навряд чи буде якийсь зиск. Тим більш, що богородчани не вирізняється ні інфраструктурою, ні якоюсь перспективою для розвитку.
      Ось приблизно позначив де можуть знаходитись пункти харчування:

 • smyrnov

  Оййй Зря ти туда йшов =)) Зря, Влад добре казав. Ти ще не усвідомлюєш серйозності проблеми, але через 2-5 років ти поймеш, як ти помилявся. Дууууже помилявся.