Дійшли руки зайнятися блогом 6


Нарешті викроїв трохи часу і зайнявся блогом, який було вже закинув. Насамперед додав кілька плагінів, що реалізують модні штуки типу довантажування контенту через AJAX\jQuerry. Це видно, зокрема, якщо натиснути кнопочку “Читати далі” у будь-якому дописі – решта статті завантажиться без оновлення сторінки. Виглядає прикольно.

По-друге, оновив сторінку контактів (із використанням ще одного нововведення – плагіна для створення спойлерів) і додав сторінку із посиланнями на блоги друзів (простіше кажучи, блоги, із якими обмінювався посиланнями). Поробив невеличкі описи цих ресурсів. Самі посилання залишаються і у стандартному переліку посилань, який, щоправда, емігрував поки в сайдбар сторінок. Тимчасово, бо поки роботу над зовнішністю не завершено.

По-третє, додано “хмаринку тегів” у 3D та “розкладний” перелік категорій (так само все через javascript). Сам перелік тегів та категорій піддався реорганізації та скороченню. Впорядкувати весь цей мотлох шансів небагато, але трохи марафету наведу 😉

Нарешті замовив розробку нового логотипу (у процесі) та планую організувати автоматичну зміну фону сторінки. Поки не вирішив як це зробити з мінімальними навантаженнями на хостинг і економією трафіку.

І ще треба буде розібратися із рекламою: зараз вона показується у старих публікаціях, але все одно ніхто особливо не поспішає на неї клікати. Буду щось думати і з радістю вислухаю поради досвідчених. Так само як і конструктивну критику.

 


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 thoughts on “Дійшли руки зайнятися блогом

 • Владислав

  Дивись, аби довантаження контенту пошуковики погано не сприйняли, бо таке може бути.
  А хмарка тегів, на мою думку, зайва. Та й узагалі для блогів хмарки себе вичерпали + ніякої користі для сео

  • Akceptor Від автора

   Я не збираюся акцентувати на СЕО. Не планую продавати посилання і т.п. Фактично, мені до пошуковиків байдуже.
   На рахунок довантаження, то наразі ніби ніхто не індексує javascript, а часткові дублі на головній не караютья. Побачу як буде далі. Вважатимемо це експериментом. Одним із.