Депресія: хвороба майбутнього 4


Депресія: хвороба майбутнього

Депресія: хвороба майбутнього

З розвитком науки людство поступово вирішує багато проблем, на отримує натомість нові, які раніше навряд чи сприймалися б серйозно. Так, на думку Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я станом на 2020 рік людство опиниться перед лицем нової небезпечної хвороби, та це буде не якийсь вбивчий вірус, а звичайна депресія. Вже зараз від цієї проблеми в тій чи іншій мірі страждає кожен п’ятий житель планети, а до 2020 року цей показник становитиме аж 50%.

Фахівці відзначають, що у багатьох випадках соматичні хвороби є наслідком поганого психологічного стану пацієнта: стресів, депресії, незадоволення власним життям. Хоча вплив думок людини на стан її організму достеменно не вивчений, та очевидно що негативний настрій може пригнічувати бажання жити, а період реабілітації після багатьох хвороб часто затягується саме через психологічні проблеми.

Іншим фактором, що викликає депресію, є складна соціальна ситуація: багато людей живуть на межі звільнення з роботи, інші незадоволені родом своєї діяльності, та не можуть його змінити у зв’язку із загрозою безробіття; людей пригнічує бюрократія і хабарництво, неможливість проявити себе чи якось вплинути на ситуацію у своїй країні. Все більше наших співгромадян намагаються виїхати на постійне проживання за кордон.

Дехто намагається боротися з депресією власними силами (методи у кожного свої: комусь допоможуть  уроки php, які дадуть впевненість у власних силах і шанс знайти високооплачувану роботу, когось рятує хобі, а більшість шукає допомоги в алкоголі, чим ще більше поглиблює проблему), та звертаються до фахівців одиниці, бо у багатьох країнах необхідної кількості психологів та психоаналітиків просто немає. Ще гірше коли держава не сприймає проблему серйозно і фактично залишає своїх громадян напризволяще.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 thoughts on “Депресія: хвороба майбутнього

 • JabaL

  Так, так. Вже не ожиріння не зважали. А тепер це більш важлива проблема чим недоїдання.
  Срочно треба закачувати з нета всі сміхунькі які є. запасатись водкою і травою.

  • Akceptor Від автора

   А хто його знає. Тут мова не про всяких готів і емо, яким дуже тяжко і сумно жити, а є д і справді хворі люди, які на таблетках все життя і їх зовсім депресняк не пре

 • JabaL

  ну я до того вів, що краще б боролись зі всякими магнатами. намагались змінити цей дурацький глобалізм на щось краще. вели б людей до світлого Комунізма-Соціалізма. Замість того, щоб лікувати жерт глобалізації, буржуазії і демократії. Треба міняти світ а не лікувати людей яким цей світ остогід.

  • Akceptor Від автора

   От блін. Два рази написав великий комент і два рази він заглючив і не запостився.
   Коротше, не фарт тобі почути мою думку про комунізм 🙁
   Але суть у тому, що комунізм комунізму різний. Те, що у нас було, не було комунізмом, а як зробити нормально ніхто не знає толком.