Космос (малий зал) Робін Гуд і прогулянки під дощем 2


Якось спонтанно побував сьогодні в кіно. У “Космосі” показували нового “Робіна Гуда”, тож вдалося мені при нагоді й оцінити нещодавно відкритий малий зал. Спочатку якраз про це 🙂

Зал сподобався значно більше за основний і за обидва Люм’єрівські, насамперед через звук. Чогось у кінотеатрах звук здається мені надто гучним: чи то я такий один, чи то просто звуковики намагаються компенсувати якісь недоліки фільмів гучністю аудіо… Так от, у малому залі зі звуком, наче, все гаразд (ну, наскільки я можу судити за одним фільмом).

Стосовно ж самого фільму,  то спойлерів не буде 🙂 Просто порадив би всім піти і подивитися – картина вийшла досить якісною і цікавою, з батальними сценами і невеликою кількістю любовних шурів-мурів. Місцями трапляються “закоси” під “Гладіатора”, в якому головну роль зіграв той самий Рассел Кроу, але в цілому досить пристойно і навіть є більш-менш здоровий гумор (трохи з душком, але, як на мене, в дусі того часу).

Що ж до прогулянок під дощем, то я просто забув парасольку на роботі і трохи змок, повертаючись додому. Та чесно скажу: літній дощ – це класно! Навіть виникло бажання просто колись піти погуляти під дощем, але то вже зовсім інша історія…


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Космос (малий зал) Робін Гуд і прогулянки під дощем

  • Роман

    Всі цей фільм порівнюють з Гладіатором. А порівнювати, як на мене, немає чому – це зовсім різні фільми! А от подивитись його варто – фільм, який сподобається кожному – видовищний, з гумором та любовною історією:)

    П.С.: Контактів не знайшов. Як дивитесь на обмін постовими? Якщо цікавить – пишіть на мейл, залишений тут.

  • Akceptor Від автора

    Як на мене, то певні паралелі між фільмами таки є. Хоча особисто мені Гладіатор сподобався значно менше.