Читаємо “вКонтакті” через RSS 5


Соціальні мережі, без сумніву, класний винахід, але вони мають і негативні сторони, зокрема часто викликають звикання. Варіантів не піддаватися пагубному впливові соціальної мережі “вКонтакті”, яка просто “висмоктує” вільний час, і одночасно залишатися на зв’язку досить багато, про один із них я зараз спробую розповісти.

Зараз дуже популярними стали так звані “пабліки вКонтакті” – відкриті сторінки, на яких адміністрація регулярно публікує певну тематичну інформацію (як правило це філософські цитати і різні малюнки та фото із короткими текстами – мотиватори чи демотиватори). Якщо ви вирішити обмежити час, який проводите у соціальних мережах, то доречним буде почати читати новини з пабліків через RSS.

На жаль, соціальна мережа “вКонтакті” не має вбудованих механізмів для RSS-трансляції новин, тому доведеться скористатися стороннім сервісом: “ВКонтакте RSS“.

Читаємо VKontakte через RSS

Читаємо VKontakte через RSS

Налаштувань у сервісу “ВКонтакте RSS” небагато: можна увімкнути відображення фотографій користувачів у дописах, або ж взагалі заборонити отримання повідомлень від сторонніх користувачів.

Адресу пабліку слід вводити у старому форматі: vkontakte.ru/адреса_пабліку, посилання через vk.com наразі не працюють. У результаті отримуємо щось отаке:

Читаємо VKontakte через RSS

Читаємо VKontakte через RSS


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 thoughts on “Читаємо “вКонтакті” через RSS

    • Akceptor Від автора

      Якщо, скажімо, ти хочеш бути в курсі новин якогось пабліка, але не хочеш заходити вконтактик з ряду причин (щоб не вбивати час там, щоб не дивитися на тупі фоточки друзів, тощо). Або для тих, хто хоче грабити новини з кількох пабліків у свій 🙂
      В комбінації з іншими моїми статтями про RSS і соцмережі можна наконфігурити багато цікавого