Чи варто вкладати в МММ-2012 6


Мабуть, той факт, що піраміда МММ-2011 повторила долю своєї попередниці із пострадянських часів, очевидний для всіх, хоча найбільш вперті фани Сергія Мавроді і досі вірять, що все владнається. Тим не менш, крах МММ-2011 значною мірою спровокували дії самих учасників, насамперед керівників різних рівнів, які зловживали бонусами та “мутили воду” з самого початку.

Зараз Мавроді запустив уже паралельну піраміду МММ-2012, яка, як він стверджує, має допомогти людям стати багатими і заодно “витягнути” з кризи піраміду першу. І, як не дивно, вже є і такі, хто вклав гроші у новий “проджект”. Чому люди це роблять і чи варто вкладати в МММ-2012? Спробуємо розібратися.Ні для кого не секрет, що заробити у піраміді можна (моральну сторону питання тут не розглядаємо, та й з МММ все просто і ясно у цьому плані – пірамідальна природа “глобальної каси взаємодопомоги” не приховується, навіть навпаки). Не секрет також і те, що заробляє у пірамідах переважно їх верхівка – організатори, та люди, що першими вклали свої гроші і вчасно забрали прибуток. Іншим приготована доля потерпілих.

Заробити пристойні гроші у МММ-2011 вдалося багатьом, тому вони, мабуть, спробують вкласти і у МММ-2012, розраховуючи ще трохи збільшити прибуток. Та нова піраміда не зможе розвиватися так стрімко: від 1994 до 2011 пройшло багато часу і молодь часто навіть не здогадувалася про деталі біографії Мавроді, а зараз всі образи обманутих вкладників залишаються свіжими. Крім того, якщо на старті МММ-2011 держава фактично нічого не робила, аби припинити діяльність піраміди, та й не було практично ніяких підстав у правовому плані, то зараз картина дещо інша.

Тобто розраховувати на тривалий вклад ніхто не буде (ще більше сприяє цьому схильність Мавроді міняти правила гри на ходу; яскравий приклад – відміна депозитів). Тому висновок напрошується сам собою: вкладати в МММ-2012 потрібно велику суму на невеликий час, скажімо 3-4 місяці. Тоді можна очікувати, що все ще все всім платитиметься (оце завернув :)) і знову можна буде вчасно “зістрибнути” з прибутком.

Такі очевидні висновки, як на мене, здатен зробити практично кожен і саме це є найбільшою загрозою для потенційних вкладників у МММ-2012, бо і Мавроді далеко не дурень.

Давайте на якусь мить припустимо, що МММ-2012 (як і її попередниці) – не спроба змінити світ на краще, а банальне шахрайство, метою якого є отримання прибутку організаторами МММ. У такому випадку на місці цих організаторів я не став би наступати на ті самі граблі вдруге і затягувати із розвалом МММ-2012. Пенсіонери та дрібні халявщики вже всі свої гроші профукали і тепер завдання номер один – обібрати тих, хто також встиг збагатитися їхнім коштом. Коли щурі з’їли всіх мишей у діжці, настав час братися за своїх 🙂

Як на мене, піраміда МММ-2012 розвалиться протягом кількох місяців (якщо тільки ще знайдуться ідіоти, які вкладатимуть туди гроші), бо це оптимальний час для того, щоб встигнути акумулювати всередині піраміди значні кошти. Ясне діло, що за місяць-два після старту виплат особливих ніхто не замовлятиме, МММ-2011 ж проіснувала більше року, тому вигідно якраз зімітувати виплати великих сум і під цим приводом змести гроші із рахунків вкладників, де їм нібито нічого не загрожує.

Моя думка така: МММ-2012 з самого початку задумана як спосіб швидкого заробітку для її організаторів і не передбачає таких можливостей для самих вкладників. Подвійний лохотрон 🙂

 


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 thoughts on “Чи варто вкладати в МММ-2012

 • Владислав

  Нащо всіх цих приколів? Я ніколи не вкладав гроші в подібну фігню і не збираюсь. Так, заробити можна…за рахунок інших. А чим це вже не крадіжка? Краще не мати з тим справу і спати спокійно.

  • Akceptor Від автора

   Ти не вкладав, але мільйони інших людей вкладали у МММ-2011 і багато хто хоче вкласти у МММ-2012 зараз. Таких людей чужий досвід не вчить 🙂
   Особисто я навіть у лотереї ніколи не граю, а от багато хто грає.

 • Sugel

  У будь-якому випадку Сергій Мавроді продовжує свою діяльність. Уже 15 мільйонів вкладників у МММ 2011 і я впевнена, що їх буде ще більше в МММ 2012. Але від цього аж ніяк не легше. Мавроді став таким собі начебто місією, який бажає звільнити людей від рабства – він сам так говорить. Він хоче створити абсолютну фінансову утопію, яка охопить весь світ, створити замкнуте грошове коло. Я впевнена, що піраміда МММ 2012 завалиться, рано чи пізно, і не сумніваюся, що Сергій на цьому не зупиниться. Він створить нову піраміду і знову так само буде залучати мільйони людей. При цьому сам Мавроді буде невинний в розвалі піраміди як і в 1994-му. Тоді МММ зруйнували чиновники, а Мавроді посадили не за шахрайство, а банально за несплату податків.

  • Akceptor Від автора

   Я би не радив вірити всьому, що каже Мавроді 🙂
   Насправді навіть дурневі ясно, що піраміда не може існувати вічно, я навіть пояснювати вкотре не буду. Навіть якщо всі люди раптом вступлять у МММ, то піраміді хана. Ідея Мавроді не може бути реалізована так просто, бо у світі, де всі багаті, ніхто не робитиме чорну роботу. Це повинні робити машини, яких наразі не існує.
   На рахунок месії, то все теж не так безхмарно – купа вкладників втратили ВСЕ і у них просто нема інших варіантів як стрибати з дахів, йти на панель і т.п. Так, багато хто заробив. Але грабіжники теж заробляють.

 • andee

  МММ платит и все прекрасно, проверяйте сами
  < Реклама тільки за гроші :) Адресу сайту Мавроді всі знають>
  Сайт структуры, делайте себе заработок, лучшая работа в интернете скоро все это поймут!

  • Akceptor Від автора

   Все це прекрасно, але, коли говорите про МММ, то давайте посилання на офіційний сайт Мавроді, а не на якийсь свій (може він і до МММ стосунку не має).