Чи платить МММ? 5


Десь місяць тому я вирішив спробувати щастя у піраміді “МММ 2011” і вкласти туди невелику суму, яку не шкода було б втратити заради такого цікавого експерименту (хто не в курсі, читайте публікації з тегом МММ-2011). Автоматично мені було нараховано також 20 у.о. бонусу за реєстрацію, тож у сумі мій капітал склав порядку 400 гривень.

Недавно по телевізору у новинах крутили ролик, у якому зазначалося, що МММ перестав виплачувати гроші, на форумах крик, Мавроді знову всіх обдурив, тощо. Для того, аби переконатися що все гаразд, а також для того, щоб могти чесно розповісти про ситуацію зі вкладами “з перших рук”, я звернувся до свого “десятника” з проханням виплатити мені частину грошей.

 

Чи платить MMM-2011?

Чи платить MMM-2011?

Вище можете побачити скрін з мого аккаунту, з якого видно, що купив я трохи більше 6 мавроді-тугриків (загальною вартістю 31 долар США) і отримав бонусних майже 4 мавро (якраз тих самих 20 у.о.).

17 числа мені виплатили 6 мавроді-доларів на суму 35,76 доларів звичайних (тобто приблизно 285 гривень) і ще трохи більше 4 МММд залишилося на рахунку. Про що, згідно правил МММ-2011, я написав листа самому Мавроді 🙂

Таким чином можна констатувати наступне:

 • наразі МММ-2011 продовжує виплачувати гроші (принаймні, виплатили мені) і за місяць можна отримати трошки більше, ніж потратив.
 • прибутки мої значною мірою є наслідком отримання бонусних 20 у.о., тобто не варто розраховувати отримати з 250 тисяч доларів 280 тисяч за один місяць.

Повідомлення у ЗМІ стосовно того, що МММ перестав виплачувати гроші вкладникам, скоріше за все, робляться на замовлення і мають на меті посіяти паніку. Паніка спричинить масові спроби забрати гроші з МММ, а це, в свою чергу, спровокує падіння піраміди – проти такого методу не встояли і деякі вітчизняні банки.

При цьому я все ще не раджу вкладати гроші у сумнівну піраміду тим людям, які планують збагатитися за рахунок цього, тим більше не раджу вкладати суми, які можуть суттєво вплинути на Ваш бюджет.

Наостанок нагадаю слова самого Мавроді про те, що МММ-2011 є фінансовою пірамідою, яка не має інших джерел прибутку, окрім вкладів учасників, тому самі розумієте ризик, з яким стикається кожен “інвестор”.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 thoughts on “Чи платить МММ?

 • NeoLans

  Ну не дивно, що виплатили. І взагалі, найбільше буде у виграші той хто забере гроші перед тим як ця піраміда впаде. А от коли вона впеде…? Якшо хтось знає, то хіба сам пан Сергій.

  • Akceptor Від автора

   Нещодавно забрав звідти всі гроші (десь 300 гривень). Заплатили без проблем.
   Зараз помітив велику кількість реклами МММ: білборди, сіті-лайти, роздають листівки. Думаю, що це ознака скорого краху: хочуть зібрати побільше перед самим фінішем.

 • molinski

  Я все ж сумніваюся, що отак от легко і просто Мавроді програє.
  Не для того він піраміду будує. Та й час вже не той.

 • Артём Власов

  < А совість?>
  Задай свои вопросы по МММ-2012 человеку который не думает о системе, а делает свою жизнь лучше уже сейчас:-)