Чому я сумую за дитинством 2


Сиджу зараз на роботі, намагаюся писати дисертацію і трохи впадаю у ностальгію за дитинством. Бо, хоч діти цього і не розуміють, дитинство – дуже класна пора. Звісно тоді я теж цього не розумів і, як і більшість дітей, хотів якомога скоріше подорослішати, щоб ці занудні дорослі не вчили мене жити. От буду дорослим і сам все вирішуватиму!

Дочекався і зрозумів, наскільки я помилявся. Дитинство – це час, коли всі твої проблеми можуть бути вирішені легко і просто. Мама може вилікувати застуду, мама може відпросити зі школи, мама може купити іграшку. І тебе не цікавлять ніякі гроші, звідки вони беруться і т.п.

В дитинстві я завжди отримував подарунки від святого Миколая (хоч навіть  і знав, хто насправді ці подарунки купує, та це все одно було свято). В дитинстві мені не треба було ні про що думати, а мама завжди могла підказати як розв’язується складна задача з математики.

Єдиним бюрократичним папером, який треба було заповнювати у дитинстві був щоденник, та й то не нього можна було запросто забити. В дитинстві у мене були книжки з малюнками, а не з незрозумілими формулами; по телевізору були мультики, а не реклама.

В дитинстві я читав паперові книжки і тоді не було ніякого інтернету. І ще в дитинстві у мене були канікули на все літо, і взимку, а не довбана відпустка 🙁


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Чому я сумую за дитинством

  • Гена

    Думаю еще подогревало то, что жил ты тогда при Союзе и проблем с деньгами было меньше. Точнее денег было не много, но платить приходилось гораздо реже. Досуг нынче дорогой, я не говорю про медицину и прочее. То, что раньше ничего не стоило, сегодня к сожалению уже стоит денег. Те же площадки для детей, они просто отсутствуют в моем городе, за то что бы ребенку заняться спортом нужно платить.
    Излишняя коммерциализация убивает душу человека!

    • Akceptor Від автора

      У нас площадки есть везде. Не скажу, что очень много, но при желании ребенка есть где оставить. Правда дети много времени проводят за компами, а не в песочнице, даже маленькие 🙁