Чому це стається саме зі мною? 9


Чому це стається саме зі мною?! Таке запитання задає, не побоюся цього слова, більшість людей, потрапивши у якусь халепу (чи просто неприємність). Та й справді, на планеті більше 7 мільярдів людей, чому ж це стається саме зі мною?

Насправді все дуже просто 🙂 Уявіть, що Ви йдете нічною вулицею, яку освітлюють тільки ліхтарі, встановлені на придорожніх стовпах. Електричні лампи розжарювання – штука сама собою не надто надійна, тому вони мають погану звичку перегоряти у найменш відповідний момент. Прикол у тому, що перегорання віддаленої лампи ми просто не помічаємо (до такого явища нам діла немає), а от коли лампочка псується прямо у нас над головою (ну або за кілька метрів попереду) – приємного мало.Отак і з життям: ми просто не звертаємо уваги на неприємності оточуючих, зате власні помилки і проблеми схильні аж надто драматизувати…

/p


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 thoughts on “Чому це стається саме зі мною?

 • gorih

  Одна справа коли це нещастя стається один раз за рік, а друге коли це стається кілька разів підряд, причому до того все було більш-менш нормально

  • Akceptor

   Нехай щороку з кожною людиною стається 5-6 халеп. Якщо півроку все було ок, то шанси втрапити у кілька проблем одночасно або поспіль зростають 🙁
   Статистика…

 • NeoLanser

  Ну фільозоф….але думка, по-суті, вірна.
  Хоча, з іншого боку, кожна людина має свій шанс втрапити у халепу і залежить він від її стилю життя.

  • Akceptor Від автора

   Само собою 🙂
   Різного роду екстремали і шукачі пригод на свою дупу мають значно більше шансів пригоди знайти. Але вони і мають більше навичок, які дозволяють з халепи вибратися відносно без втрат.

   • Candy

    Особисто в мене не така вже й чітка межа між халепою-нехалепою, все ,в більшості, залежить від настрою. Наприклад, халепою може бути поплутана маршрутка,або ні ,якщо вона відвезе мене до нового цікавого місця,де я раніше не знаходила часу з`їздити.Або дощ,як я люблю мокнути,але чисто випадково.
    P.S.Якщо комусь здалось,що вмене не бувало справжніх проблем,то це не правда,прото не маю зараз настрою про них згадувати=)

    • Akceptor Від автора

     Я якраз про справжні проблеми. Не та маршрутка – максимум що маленька неприємність, та й то з неї завжди можна злізти на наступній зупинці, або проїхати ціле коло і повернутися на початок. Багато де коло не проїдеш…

 • molinski

  Кількість своїх халеп потрібно буде порахувати.
  А от про те “чому саме я” – відповідь файна – тому що занадто багато часу думають про себе. А от математика говорить, що фортуна існує. і навіть дає наглядний приклад: берем мішок монет і ставимо задачу знайти щасливу, за ознаку щасливої – обираємо орла. і так кидаємо кожну монету, відсортовуючи на дві частини – ті що випали на орла і ті що випали на решку. Далі так само підкидаємо ту частину що випала на орла. і знову сортуємо. І так аж до того моменту, поки не залишиться одна монета. І тоді розуміємо що саме ця монета за час експеременту випадала орлом сотню (чи скільки разів) підряд!!!
  Те ж саме є і з невдачею.
  Але маатематика лише рахує статистику. А от творимо її ми, і ми ж можемо її змінити. Бути лишень би уважнішим.
  От зараз розумію, що я міг би зараз не сидіти зелений через вітрянку, якби раніше ізоолювався від заразника. А тоді про то не подумав. От і – “тому саме я”..