Черговий путівник блогом 3


Що робити, коли часу писати нові статті нема, а оновлювати блог треба? Як привабити на блог нових читачів не не дати занудьгувати його постійним відвідувачам? Як систематизувати корисну інформацію і відділити “мух від котлет”?

Я це питання вирішую радикально і роблю невеличкий огляд своїх старих записів (із відповідними посиланнями). Можливо, все це ви вже читали, але встигли переосмислити щось і набули нового досвіду – поділіться. Можливо, почали заходити сюди недавно – то подивіться чи не трапиться у старих постах щось цікаве і корисне. 

Отож, виберемо найбільш актуальні та цікаві для відвідувачів цього блогу теми і подивимося, що ж написано уже про них.

По-перше, багато людей цікавиться тим як вибрати, купити, прошити китайський телефон і взагалі які бувають китайські телефони. Шукають відгуки про такі девайси. Я китайськими телефонами цікавлюся і користуюся здавна, мені вони подобаються. Для дописів на цю тему маю спеціальний теґ “китайський телефон“, тому всіх зацікавлених прошу прямо туди. Переважно я писав про телефони Tintele C2 та китайську Nokia E71 mini.

По-друге, актуальною темою зараз є цифрове ефірне телебачення Т2 і відповідні пристрої для його прийому (тюнери DVB-T2). На цю тему маю статтю про те, як підключити цифровий тюнер до старого телевізора, огляд найпопулярнішого цифрового тюнера стандарту Т2: Trimax TR-2012HD і статтю про популярні та дешеві моделі телевізорів з підтримкою DVB-T2.

Дуже популярною чогось стала фантазія на тему того, яким буде персональний комп”ютер майбутнього. Я писав про це аж два рази і, мабуть, напишу ще втретє. А от читати мою писанину про програмування у LabVIEW не хочуть навіть студенти, хоча під це діло є окрема категорія, окремий теґ, окреме посилання на головній сторінці…

А які статті сподобалися саме Вам? Ану не полінуйтеся написати кілька слів!


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 thoughts on “Черговий путівник блогом