Битва екстрасенсів


Сьогодні стартувало ще одне мега-шоу, а саме десятий сезон “Битви екстрасенсів”, який отримав назву “Війна титанів”. Тобто тут мають помірятися силами кращі з кращих екстрасенсів світу (за версією каналу СТБ).

Серед учасників українські екстрасенси Максим Гордєєв, Сергій Колесниченко, Денис Шевченко і Сергій Лаврентюк, а також іноземні гості, які вже “засвітилися” в попередніх сезонах: Анна Гальєрс, Гала Поліщук, Ілона Калдре, Кріста Урбан, Майя Дзидзишвілі, Хаял Алекперов, Віктор Александровський і Денис Холодницький.

Такого роду програми дивитися цікаво (при цьому так само цікаво дивитися і виступи відомих фокусників типу Коперфілда), хоч насправді ні в яку магію я, звісно, не вірю.

У всіх цих битвах екстрасенсів, як українських, так і закордонних, мене непокоїть лише одне. Якщо всі ці люди дійсно мають якісь феноменальні здібності, то чому ж їм наперед не відомо ім’я переможця шоу?

ПС:

Якщо ви все ж таки не екстрасенс, але не впевнені у тому, що зможете здати тести незалежного оцінювання без належної підготовки, то раджу завітати на портал “Ореанда” де можна знайти літературу за темою тесты ЕГЭ та інші подібні цікаві книжки.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *