Blog-o-day 2k13 4


31 серпня то не лише останній день літа (так, вже у понеділок школярі всіх мастей відправляться просиджувати штани за партами, бугога), але й міжнародний (здається) блог-о-день, тобто день блогів і блогерів. Практично професійне свято.

Ще минулого року у цей час я мав досить серйозні наміри ухитритися заробляти своїми блогами, яких у мене зараз кілька, а тоді було багацько, на прожиття. Наразі не вийшло. І це цілком очікувано: дуже важко поєднувати роботу і задоволення, писати про щось цікаве і водночас приналежне до комерційної тематики. Та ще й ухитрятися заробляти більше, аніж тратиш. Про одну з проблем блогерів, технічне забезпечення, я писав кілька днів тому, тож повторювати не буду, скажу лише, що блогер – це нелегка праця, а не просто спосіб провести час приємно і з користю. Час = бабло. Відколи я змінив сферу діяльності то і вільного часу на писанину стало не так уже й багато. Якщо видається хвилинка, то якось цікавіше потратити її на нотатку стосовно професійної діяльності (щоб потім знати де шукати), а не розпливатися мислію по дрєву.

Що робити з тими сайтами, які вже існують довший час? Питання залишається відкритим, бо просто забити якось шкода, оплачувати хостинг і домени недоцільно. Може купіть їх у мене 🙂

Але, раз уже блогодень, то наостанок кілька лінків та ті ресурси, які мені зараз допомагають у роботі. Хто в темі, їх вже знає, а програмістам-початківцям стануть у пригоді.

Отож.

http://www.mkyong.com/ і http://viralpatel.net/blogs/

Розказувати що це за блоги нема сенсу – самі подивіться і зрозумієте, що вони варті уваги.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 thoughts on “Blog-o-day 2k13