Blog Day – 31.08.Щороку 2


Щороку 31 серпня хтось придумав святкувати день блогів. Непогана дата, між іншим – останній день літа, та переддень першого вересня (дня Знань). Втім, зараз блоги все менше призначені для надання знань (корисної інформації), а дедалі більше спеціалізуються на розвагах. Люди не хочуть творити, їм лише цяцьки подавай…

Тим не менш, блогерів, які дійсно роблять внесок у розвиток, а не деградацію, інтернету все ще достатньо. Чесно кажучи, їх навіть стає більше, якщо говорити про український інтернет. Зараз вже чимало народу пише святкові публікації у свої блоги і згадує незлим тихим словом (без іронії) тих авторів, чиї онлайнові щоденники їм запам’яталися.

Я вже публікував якось відгуки про кілька цікавих блогів, та й багато з того, що я особисто читаю і вважаю вартим уваги, “засвітилося” на сторінці друзів: http://akceptor.org/friends/

Тому зараз просто хочу згадати про блоги своїх колишніх студентів, а зараз уже колег і за фахом і за блогерською діяльністю. Отож, ще раз раджу людям, чия діяльність якось стосується автоматизації, відвідати блог http://kiu-bek.com.ua/ – там розповідається про комп’ютерно-інтегроване керування (про блог детальніше).

Другий блог від тих же авторів стосується аж зовсім далекої від ІТ теми, а саме грибів – http://gribnoymir.com/. Блог хоч і російськомовний, та досить непоганий із точки зору інформаційного наповнення його. Тут і про самі гриби почитати можна і навіть рецепти страв із грибочків знайти.

Ще один блог на схожу тему носить назву “Лікуюча природа” і розташований за адресою http://likrosluna.wordpress.com/. Вже з самої назви стає зрозуміло, що йдеться у ньому про цілющі властивості різних рослин, часто і звичайнісіньких, які просто валяються під ногами у прямому розумінні цього слова. Автор цього блогу та наступного – інженер нашої кафедри ІВТ, Тарас Марчук.

Останній ресурс у сьогоднішньому списку – http://ivt111.wordpress.com/ – авторський блог того ж таки Тараса Марчука, у якому розповідається про цікаву літературу, футбол, здоровий спосіб життя і таке інше. За літо блог став трохи закинутим, але це з певної точки зору не є негативом: було б дивно пропагувати здоровий спосіб життя та активний відпочинок, а літо просиджувати за компом.

PS

Почитав про BlogDay на відповідному російському ресурсі і виявив, що має бути 5 посилань, згідно правил. Тому відразу ж рекомендую блогерам-початківцям, а ще тим, хто тільки думає про створення власного блогу і про заробіток на ньому зареєструваися у якості автора молодіжного журналу “Підйом” (http://pidyom.com/). деталі опишу якось пізніше, а поки шукайте на головній сторінці журналу посилання на блог і читайте самі 😉


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Blog Day – 31.08.Щороку